Letime  v dubnu na Jamajku  na 2 tydny , doporuci nekdo zajimave tipy co videt ? Prvni tyden budeme v oblasti Negril a druhy tyden v oblasti  Port Antonio , prvni tyden spise plaze, druhy priroda v oblasti Blue Mountain  Rad bych znal i nazor na Kingston , radeji se vyhnout nebo  v pohode ?, Zvazuju taky volbu pujceni auta nebo vyuziti mistni dopravy  ? Dik za info  Kanary budou zase jindy -)) .

Jamajka na 14 dnu

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

8 reakcí

Letime  v dubnu na Jamajku  na 2 tydny , doporuci nekdo zajimave tipy co videt ? Prvni tyden budeme v oblasti Negril a druhy tyden v oblasti  Port Antonio , prvni tyden spise plaze, druhy priroda v oblasti Blue Mountain  Rad bych znal i nazor na Kingston , radeji se vyhnout nebo  v pohode ?, Zvazuju taky volbu pujceni auta nebo vyuziti mistni dopravy  ? Dik za info  Kanary budou zase jindy -))

0

Ty jo, tak dlouho jsi resil a planoval Dominikanu, az jsi vzal Jamajku:-) Rad si taky prectu tipy, preci jen mam zatim Jamajku na wishlistu. Pokud by zklamali mistni, Google ti urcite poradi. 

0 Citovat

No nakonec jsem dal na mozna lepsi pocasi i urcite reference vetsi pohody , tak jsem zvedavy , ubytovani jsem vybral na dvou mistech pres booking.com , nejaka noc je jeste v rezerve , resim auto nebo mistni dopravu

0 Citovat

Ze bych vybral neco , kam se nejezdi ? -) Asi se priste budu muset zeptat na Kanary a na Ryanair -)

0 Citovat

Jen jestli to není mikirův apríl...

0 Citovat

Mám obavy, že ne :)

0 Citovat

Tak zdravim z Jamajky ,tyden v Negril mame za sebou, ted jsme v Port Antonio , pokud vim Tuifly ma porad  dobre ceny  z Bruselu ,  mezipristani v Santo Domingo je sice chaoticke , ale bez vetsich problemu , az na to, ze v Santo Domingo  nastupuji pasazeri , kteri leti pak do Bruselu a jsou duplicitne  vydavane cisla sedadel  ,ktera jsou vlastne obsazena  z Bruselu do Montego Bay, nastesti bylo dost volnych mist v letadle ,   Jinak v Negril  poloprazdno  , ubytovani jsme zvolili za Negrilem mimo rezort , nebylo spatne ,  zvladli jsme YS Falls, i krokodyly na Black River , mohu doporucit krasne koupani mimo rezort za Negrilem smerem zpet na Montego Bay   .plaz se jmenuje Half Moon,  je privatni vstup je  5 USD na osobu nebo  600 JMD ,o areal se stara belgicanka s manzelem , rezorty nas nijak neoslovily  plaz Seven mile  ( Long Bay ) sice pekna ale moc turisti cka  , Bus z Negril do Port Antonio jede s prestupem v Montego Bay  a v Ocho Rios, kde je 2 a pul hodiny  cas na  posledni usek  , do Port Antonia  , docela zazitek sofer jel zatackama i 100 km v hodine , vubec  jizda je po silnicich divoka s castym troubenim plno lidi  motajicich se po ceste i nekteri motajici se soferi -)  V Port Antonio o hodne lepsi ceny nez v Negril  , pekne koupani na Frensch cove ,  v planu mame Reach Falls a mozna Rio Grande  uvidime jak Blue Mountain, pocasi zatim 27-30  teplota  more 28   v Negril jsme chytli jednu bourku a jeden kratky destik , tady v Port Antonio uz nekolik 5 minutovych silnych  lijaku 

0 Citovat

Telegram dosel v poradku.Stop.😅

0 Citovat

Tak uz tedy jsem zase v Irsku -) Sakra to pocasi jsem si z Jamajky mel pribalit sebou -)) Reach Falls jsme zvladli , bylo to zajimave a docela presne jak pisou v lonely planet, ze stoji za to vylezt az nahoru a proplavat si ten vodni tunel , velice mohu doporucit ubytovani, opet jsme ho meli pres booking,com , Polisch Princes vlastni polka s jamajcanem ma vysoke hodnoceni , ktere odpovida skutecnosti , Rio Grande jsme vypustili a nakonec jsme nejeli ani do Blue Mountain , ale 2 noci jsme byli v rezortu v Ocho Rios

0
8 reakcí