Příští jaro chceme vzít mámu na "výlet". Nikdy neletěla a neviděla moře. Má kulatiny, tak jí to chceme dopřát. Poraďte kam po Evropě ji vzít? Co má ráda - těžko říct. Bude nadšená tak jako tak. Jen asi spíš preferuje přírodu než město. Představa - letiště, půjčený auto, airbnb... Ráda bych, abychom se vešly max do 5 - 10tis/os. s celou cestou. Je jí 60, takže žádná extrémní turistika. Předem díky za tipy.  .

Kam vzít mámu? Nenáročný výlet - letecky, příroda, moře, Evropa.

Založila ve fóru Co vidět a navštívit

Osobně bych byl pro Itálii. Obavy z imigrantů nejsouna místě. Jsem tam docela často a pokud se nevydate nekam úplně mimo bude to v pohodě. Máma určitě ocení to že Italové jsou velmi přátelští a opravdu nikam nespechaji ( pokud zrovna neřídí auto)

0 Citovat

Osobně bych byl pro Itálii. Obavy z imigrantů nejsouna místě. Jsem tam docela často a pokud se nevydate nekam úplně mimo bude to v pohodě. Máma určitě ocení to že Italové jsou velmi přátelští a opravdu nikam nespechaji ( pokud zrovna neřídí auto)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Hygiena za mě OK, pokud člověk používá mozek a nejde do první putyky, co potká. To je stejné jako třeba v JV Asii.


Taky "mudry" som bol az do Maroka aj ja. 10 rokov som na cesty so sebou nebral ani paralen, v Azii som na zachode nebol nikdy dlhsie ako 5 minut :D ... z tohto debilizmu ma vyliecila az "nobl" restauracia na namesti Jemaa Al Fna v Marrakeshi, kde asi na 4. den co sme tam stale jedli som vyfasoval nieco, co sa mojej crevnej mikroflore zjavne nepacilo :D Poznam minimalne dalsie 2 pripady, ktorym sa prave v Maroku prihodila rovnako nemila udalost.


Si myslim, ze v EU mame dost zaujimavych miest na vyber, popri Lisabonu by som ako plan B siel do Neapolu (Vezuv - Pompeje - Capri Ischia) a odtial flixbusom cca 3h do Rima (jedno z mala velkomiest ktore sa mi pacili) a odtial domov. Mozno este Ateny s preletom na Santorini by boli fajn :)
0 Citovat

Na jaře bych doporučoval - z hlediska teplot - Maltu nebo Sicílii, eventuelně Krétu. Chybu neuděláte ani se Španělskem, a ano, samozřejmě - Kanáry, to je jistota.

0 Citovat

Alghero - Sardinie.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Já bych byl pro Jordánsko... počasí na jaře bude příjemné, půjčení auta není problém. Určitě ocení návštěvu Petry.

Není ale potom lepší jet už v březnu, kdy v Petře není takový hic?

0 Citovat

Anežka Hodinová - Spurná napsal(a):

Vezměte matku do Pelhřimova na exkurzi ať ví do čeho jde a za ušetřený peníz to leťte roztočit do Vegas...

 

Tak přesně takovou odpověď jsem si představovala. 

0