Ahoj,Že prý je Island v únoru krásný. A tak jsem si řekl proč ne. Kdy?Počítám s únorem, ale rád se nechám překecat na jindy, pokud to stojí za to.Jak dlouho?Vidím to na slavný Hringvegur. Do tohoto okruhu, včetně všech tripů bych chtěl dát max 14 dní. Je to málo, moc, nebo ideální?Odkud?Z jakého letiště letět? S jakou společností? Nejradši bych přímý let. Doprava?Kde a od koho půjčit auto? Ubytování?Spát po hostelích, nebo si půjčit větší auto na přespání? Cena?Letenka, ubytování, auto, jídlo, benzín?Budu rád za všechny vaše komentáře, tipy, zážitky a doporučení :) (podobná témata se tu určitě řeší dnes a denně, omluvte mojí lenost si je pročíst) .

Island v únoru

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

6 reakcí

Ahoj,


Že prý je Island v únoru krásný. A tak jsem si řekl proč ne. 



Kdy?

Počítám s únorem, ale rád se nechám překecat na jindy, pokud to stojí za to.


Jak dlouho?

Vidím to na slavný Hringvegur. Do tohoto okruhu, včetně všech tripů bych chtěl dát max 14 dní. Je to málo, moc, nebo ideální?


Odkud?

Z jakého letiště letět? S jakou společností? Nejradši bych přímý let. 


Doprava?

Kde a od koho půjčit auto? 


Ubytování?

Spát po hostelích, nebo si půjčit větší auto na přespání? 


Cena?

Letenka, ubytování, auto, jídlo, benzín?


Budu rád za všechny vaše komentáře, tipy, zážitky a doporučení :) 



(podobná témata se tu určitě řeší dnes a denně, omluvte mojí lenost si je pročíst)




0

Vezmi si hlavně jégrovky.

0 Citovat

Aby ti tam neumrznul pindík.

0 Citovat

omluvte nasi lenost odpovedat

0 Citovat

aldo, seš nějakej naspeedovanej. až ti dozní trip, lapni na prdel a čti. Inspirace tu najdeš hafo. Island v únoru není úplně nejlepší termín, se ti může zlomit sob v zatáčce. Pokud na únoru trváš, určitě si někde pujč 4x4, sněhové řetězy, lopatu, růženec a kapsli s cyankáli. Jak dlouho? Za 14 dnů to musíš turisticky vytěžit včetně času na ošetření omrzlin a četných převazů. Nevím jestli v únoru něco lítá napřímo, z výše uvedeného chápeš, že to není top turistická sezona. Ubytování někde s topením, v autě to  zrzneš jak sobolí hovno. Cena - nedokáži odhadnout. Určitě nezapomeň na kvalitní zdravotní pojistku, která kryje i případnou repatriaci

0 Citovat

Díky Dane za vtipnou odpověď, máš pravdu. Spaní v autě v únoru bych si fakt netroufl, s touhle možností jsem počítal na teplejší období.


Každopádně, už se mě někdo ujal. Rád bych téma odstranil, ale bohužel mi to hlásí error :) 

0 Citovat

Zas ho nestrašte, i v únoru jsou na Islandu průměrné teploty lehce nad nulou... no, možná ne všude. :-) Přežít se dá.

0
6 reakcí