Je co dělat na Mauriciu 3 tydny? Je mi jasné, že každý preferuje něco jiného, někdo pláže, někdo hory. My oboje. Tak bych ráda věděla vaše názory abych si mohla udělat obrázek. Nebudeme se nudit, není to moc dlouho? Diky .

Mauricius -3 týdny ano nebo ne?

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

4 reakce

Je co dělat na Mauriciu 3 tydny? Je mi jasné, že každý preferuje něco jiného, někdo pláže, někdo hory. My oboje. Tak bych ráda věděla vaše názory abych si mohla udělat obrázek. Nebudeme se nudit, není to moc dlouho? Diky

0

Není to zase tak malej ostrov, takže na 3 týdny se tam určitě zabavíte... Možná by stálo za zvážení ještě přeletět tak na týden na ostrov Rodriguez.

0 Citovat

Řekl bych, že na Mauricius by bylo nejoptimálnější tak 10-14 dní, kdy jistě objedete celý ostrov, vystoupíte na těch málo vrcholků, co tam jsou, navštívíte nejednu pláž. Pokud máte ještě 1-2 týdny času navíc, je možné zvážit i Rodrigues a Reunion ...

0 Citovat

Byli jsme loni 15 dnu  na 3 mistech  ,abychom nemuseli tolik jezdit  ( 6-3-6 ) urcite by se dal jeste nejaky den pridat a jak tady pisou , kdyz bychom meli  tyden navic  volili bychom Rodrigues ,nebo pro ty hory asi ten Reunion  , za tech 15 dnu jsme stihli  tak nejak vsechno podstatne  10 dnu je podle me malo  ,plaze jsou super , takze pri tech 3 tydnech  14 dnu Mauritius   a tyden  Rodrigues nebo Reunion ,volili jsme zari /riejen,kdy podle statistiky nejmene prsi ,prselo nam ve  2 dnech ,navic jeste nebyla uplne hlavni sezona coz bylo dobre ,ve vnitrozemi pociteje  s pomalym provozem na silnicich

0 Citovat

Ahoj, byli jsme vloni přes Vánoce 10 dní. Osobně mě Mauricius nijak zvlášť neuchvátil, takže 10 dní v pohodě stačilo. Projeli jsme skoro celý ostrov. Nicméně pláží a možností šnorchlovat, kopců i turistických atrakcí je tam dost, takže se určitě zabavíte i na 3 týdny, ale jak už je psáno výše, já bych spojil s Reunionem, pokud bych měl 3 týdny.

0
4 reakce