Máte tip na nějakou večerní show ve Vegas, která se Vám líbila. Přemýšlel jsem na Cirque du Soleil Zumanity, ale už se mi tak nelíbí cena.Zkoušel jsem Grupon nebo travelzoo, ale aktuálně tam nic nemají. Nevíte jestli třeba v den show neprodávají levněji na kase to, co jim zbylo? Případně nějaký jiný tip, zda se dají lístky pořídit někde levněji? .

Vegas - doporučte večerní show a kde koupit levně lístky.

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

8 reakcí

Máte tip na nějakou večerní show ve Vegas, která se Vám líbila. Přemýšlel jsem na Cirque du Soleil Zumanity, ale už se mi tak nelíbí cena.


Zkoušel jsem Grupon nebo travelzoo, ale aktuálně tam nic nemají. Nevíte jestli třeba v den show neprodávají levněji na kase to, co jim zbylo? Případně nějaký jiný tip, zda se dají lístky pořídit někde levněji?

0

Na tix4tonight bývají celkem zajímavé slevy, mají i budky přímo na Stripu.

0 Citovat

Absolutne uneseny jsem byl z Davida Copperfielda.. listky ale dost vyprodane... slevy asi nic moc...

0 Citovat

Cirque du Soleil určitě doporučuji navštívit. Mají všechny představení vychytané.

0 Citovat

CdS budou pristi rok zase v Praze, ve Vegas bych skocil na neco exkluzivnejsiho.. :)

0 Citovat

Zkus nějaký strip bar.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Na tix4tonight bývají celkem zajímavé slevy, mají i budky přímo na Stripu.


Dík, budu sledovat.


@kickass: Např? :-)


@Naděžda: To by byla manželka určitě nadšená :-D 

0 Citovat

Za jak dlouho letíš? Doporučuju FB hru a aplikaci pro telefony MyVegas, sbíráš tam LP (loyalty points), které můžeš vyměnit za reálné odměny ve Vegas. Hotely, shows, bufety atd. Teď v září jsme díky tomu byli na Zumanity zadarmo :) Některé odměny jsou podmíněny tím, že musís mít rezervaci v jakémkoliv hotelu vlastněném skupinou MGM (Luxor, Bellagio, MGM, Circrus Circus atd.).

0 Citovat

Надежда Константиновна Крупская napsal(a):

Zkus nějaký strip bar.

Opravuji - bar na Stripu.

0
8 reakcí