Zdravím, zajímalo by mě, jaké sporty (baseball, basketbal, americkej fotbal, hokej..) se dají vidět koncem srpna a začátkem září? Moc se nevyznám v ostatních sportech než v hokeji takže nevím kdo kdy má sezónu kdy hrajou přípravný matche a tak, takže budu rád za každou odpověď a radu! díky  .

USA: jaké sporty lze vidět přelom srpen/září?

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

12 reakcí

Zdravím, zajímalo by mě, jaké sporty (baseball, basketbal, americkej fotbal, hokej..) se dají vidět koncem srpna a začátkem září? Moc se nevyznám v ostatních sportech než v hokeji takže nevím kdo kdy má sezónu kdy hrajou přípravný matche a tak, takže budu rád za každou odpověď a radu! díky smiley Jinak lokalita Florida a New York, tam bych chtěl vidět nějaký zápasy smiley

0

Jenom baseball. Možná nějaké preseason zápasy v hokeji.

0 Citovat

NFL už v tu dobu taky jede smiley

0 Citovat

Tak tak, letošní sezónu NFL začínala 4.9. a NHL má v tomhle období bohužel jen předsezónní přípravné zápasy (letos začínala základní část 8.10.). Každopádně není nic jednoduššího, než si najet na webové stránky dané soutěže (nfl.com, nhl.com) a podívat se na rozpis zápasů. Podle toho poznáš, kdy se jaká soutěž hraje. smiley

0 Citovat

Případně v New Yorku se hraje tenisové US Open.

0 Citovat

tak fotbal taky neni tak drahej, letos sem za redskins dával $20 a za ravens asi $35... Nicměně je pravda že baseball je nejlevnějsí , ale to je dáno tim, že co týden to série, tj. 3 zápasy...

0 Citovat

Měl jsem možnost zajít minulej rok na Yankees s vidinou, jak to bude super zážitek a....byla to nuda k pos*ání smiley prohra 0:7, na stadionu celej zápas hrobový ticho, každej zacpanou hubu párkem a hlavně to s nějakou ceremonií na počest starejm hráčům trvalo asi 6 hodin. No prostě baseball už nikdy, případně stačí mrknout v central parku na nějaký děcka:) Taky jsem uvažoval o Nascar, ale když jsem se dozvěděl, že po každý bouračce a při každym dešti se závod zastaví (což je během června na Daytona Beach denní kolorit), tak mě rychle přešla chuť...Sestřihy homerunů v borci na konec vypadaj hodně cool, ale realita už tak nablejskaná neni...bohužel. Z mýho pohledu je tak pro příště jedinou možností NHL a MLS

0 Citovat

Přestože jsem sportovec tělem i duší, tak jsem v USA ještě na sportovní akci nebyl. Hned bych šel na NHL, ale vždycky jsem tam byl mimo sezónu, takže zatím nic. NFL sleduju v televizi od loňské sezóny hodně a baví mě to, ale na stadionu to musí být celkem nuda. Ty prostoje tam jsou fakt neskutečné. Pak se jednou za čas povede akce a zas dlouho nic.

Baseball je na tom podobně. Když jsem byl před 4 lety v Tokiu, tak jsem si zašel na derby Tokio - Jokohama a to byl fajn zážitek. Japonci baseball strašně žerou, takže byla super atmosféra. Hostující kotel přijel s hudebními nástroji, takže neustále něco vyhrávali, domácí zase měli hodně skandovaných pokřiků, a navíc byl stadión zastřešený, takže to všechno k té atmosféře přispělo. Ale jako pravidelně bych na baseball asi nedokázal chodit.

NBA by určitě mohla být super. Vyloženě fandou basketu nejsem, ale když už si občas NBA pustím, tak tam je atmosféra asi nejlepší. smiley

A když už tady byl zmíněn ten golf - ten sleduju v televizi rád (sám jsem jej před nějakou dobou začal hrát), ale jen když ho komentuje Bosák s Lorencem na ČT Sport. Ti dva mě u toho golfu baví, ale na jiných programech nebo s jinými komentátory mě to prostě nebaví. smiley A taky se u golfu v noci krásně usíná. smiley

0 Citovat

No to mě vůbec nenapadlo, že bude US Open, tak to je jasný volba, jestli tam budu v tom termínu co se bude hrát..smiley

0 Citovat

Jinak rekapituluju pro všechny, sporty konec sprna/začátek září:
hokej: přáteláky, NHL začíná cca 8. 9.- září
fotbal: liga běží
basket: nic
baseball: liga běží
americkej fotbal: přáteláky + NFL startuje začátkem září (4.9. letošní sezóna)
tenis: US open svátek pro všechny fanoušky tenisu včetně mě smiley

Ještě by mě zajímalo, máte někdo zkušenosti třeba jako divák s Lacrossem? Ten mě osobně hrozně zajímá a i bych si ho rád někdy zahrál smiley ale jako divák to musí bejt taky zážitek, to bych fakt chtěl někdy vidět smiley Ačkoliv koukám, poslední zápas ligy je 8. srpna..tak to bohužel nic

0 Citovat

Hele lacross se hrál v Annapolisu na US Naval Academy, nicméně to nebyla liga no..

0 Citovat

Já jsem svůj lístek kupovala na night session před spaním a stačilo počkat do rána toho dne a objevilo se jich dost... je tam nějaký limit, kolik hodin před zápasem se dá koupit lístek na netu, pak už se prodávají jen před tenisovým areálem, když půjdeš od metra, tak to nemůžeš minout. Jestli to je risk, to nevím, já bych do rizika asi šla, ale v tomhle ti fakt nemůžu radit, taky ty lístky nejsou uplně zadarmo. Myslím, že když jsi měl lístek na center, tak jsi mohl i na vedlejší, nebo sis koupil jen na vedlejší kurty.

0 Citovat

Aha, tak na čtvrtfinále už to bude asi slušná palba za lístek...mě budou stačit první kola, to tam člověk má šanci i potkat nejvíc hráčů smiley

0
12 reakcí