Poptávám mapy pro Indii (primárně Dillí a sever Indie). V anglickém nebo českém jazyce. Díky .

Mapy pro Indii

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

5 reakcí

Poptávám mapy pro Indii (primárně Dillí a sever Indie). V anglickém nebo českém jazyce. Díky

0

Ahoj,

pred casem jsem tam byl a plne jsem si vystacil s chytrym telefonem a mapou od Googlu. Mapy od Googlu si muzes stahnout a prohlizet si je offline. Dalsi variantu, ktera se mi osvedcila, byly navigace Here. Je to plne zdarma a hlavne funguji offline. Proste si stahnes vybrany region a pro ridice tuk tuku je tezsi te napalit. Nic vic jsem nemel a bylo to ok. Je pravda, ze jsem se moc nepohyboval uplne mimo civilizaci.

S timto kombem normalne tedka cestuji a plne to staci.

https://play.google.com/store/apps/deta ... maps&hl=cs

0 Citovat

A co android telefon + Locus + mapy z netu ? Já to používal na Filipínách a byl jsem nadmíru spokojen .

0 Citovat

Ja mam iPhone a Here mapy si nemuzu vynachvalit. Kamos je ma na Andriodu a slapou tam taky suprove smiley

0 Citovat

Ahoj, já se teď ze severu Indie vrátila a mapy se daly bez problému koupit na místě za pár peněz. Tedy konkrétně v Lehu. Všechny treky zakreslené, včetně tee tentů a homestay. Spíš je problém sehnat koně nebo osly, pokud nechceš jít na těžko.
A Dillí bylo natolik příšerné, že příště raděj strávím den a noc na letišti. smiley)

0 Citovat

My sme používali Here maps a Maps.me Obe možnosti majú svoje pre a proti. Na sever, Ladakh a Zanskar som niečo našiel na internete a používali sme len to, ako .png v smartphone. Nebolo to skalibrované, ale stačilo to. Ak chcete dajte vedieť - rád pošlem.

0
5 reakcí