Zdravim, rád bych strávil 2 měsíce(červenec a srpen) v Asii... Jaká destinace by byla nejvhodnější jak cenově(celkově ubytování a další výdaje) tak i kvůli období dešťů? Vybírám mezi Sri Lankou, Thajskem a Vietnamem, Filipíny nebo Indonésií(Bali). Spíše mě lákájí místa nedotčená turisty. Předem moc děkuji za rady. .

2 měsíční pobyt v Asii

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

4 reakce

Zdravim, rád bych strávil 2 měsíce(červenec a srpen) v Asii...

Jaká destinace by byla nejvhodnější jak cenově(celkově ubytování a další výdaje) tak i kvůli období dešťů?

Vybírám mezi Sri Lankou, Thajskem a Vietnamem, Filipíny nebo Indonésií(Bali).

Spíše mě lákájí místa nedotčená turisty.


Předem moc děkuji za rady.

0

V ty termíny bych zvolil buď Indonésii, kde se třeba na Jávě a Sumatře najdou stále místa, kde se to turisty nehemží (viz Bali), není tam draho a období dešťú začíná cca od konce října nebo přinejhorším Thajský záliv. Byla tady již vyslovena Barma - dobrá volba co se týče zatím turisty zcela nezplundrované země, akorát může holt občas trochu pršet. Pokud bych osobně měl volno pouze přes prázdniny, asi bych zde přesto jel (stále se tam chystám smiley ). Na Srí Lance je v tomto období taky monzun (mimo sever a východ), co se týče cen, lidí, tak vše v pohodě smiley

0 Citovat

Vietnam je v pohodě v tu dobu. Jak sever, tak jih. Sem tam déšť na 30 minut odpoledne, ale za dalších 30 min je zase krásně.

0 Citovat

Indonésie během července a sprna je také v pohodě smiley počasí krásné, jen bych moc nesouhlasila s výrokem, že se to na Bali nehemží turisty smiley

0 Citovat

ok moc díky... smiley)

Asi nejvíce se mi zamlouvá kombinace Thajska, Kambodži a Vietnamu smiley

0
4 reakce