Zdravím, chtěl bych se zeptat, která lokalita je lepší. Mám na výběr Side nebo Konakli, oboje je cenově zhruba nastejno. Může mi dát někdo nějaký doporučení? Díky  .

Turecko - Side nebo Konakli?

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

8 reakcí

Zdravím, chtěl bych se zeptat, která lokalita je lepší. Mám na výběr Side nebo Konakli, oboje je cenově zhruba nastejno. Může mi dát někdo nějaký doporučení? Díky smiley

0

Chceš li trávit dovolenou s výletem do hlavního letoviska této oblasti - Alanye - zvol Konakli. Na druhou stranu je Konakli spíše jen turistickým letoviskem. Side nabízí možnost procházek ve starobylém centru, tedy není nutnost nikam dál cestovat autobusy. Obecně je počasí naprosto stejné. Rozhodoval bych se podle hotelu / ceny.
Něco málo najdeš v těchto textech - Konakli, Side

0 Citovat

V Side je 3* hotel za 6 880,-, v Konakli 3,5* za 7 040,- Kč. Oba jsou All Inclusive. Jen v Konakli je trochu dál od pláže. Oba hotely mají zhruba stejný aktivity v ceně. Takže ty bys volil Side vzhledem k těm procházkám? smiley

0 Citovat

Ještě tu vidím hotel přímo v Alanye, necelých 6 700,- Kč taky AI. smiley

0 Citovat

Pokud bys vybral Alanyi, dej pozor na lokalitu hotelu. Levnější hotely mohou být v centru a ne u pláže. Osobně bych zvolil Side, to mě tak nějak láká nejvíc. Není uplně zapadlý a na druhou stranu zase ne tolik rušný - zlatý střed. V kterém termínu chceš letět?

Last minute teprve nabíhají.

0 Citovat

Je to z tý nabídky, cos postoval ráno. Je to termín 11.6.-18.6. pres dovolena.cz. Díky za rady, zvolím asi Side

0 Citovat

Jednoznačně doporučuji Side, Konakli je menší letovisko s podstatně horší pláží - kamínky a stále velké vlny.

0 Citovat

Já jsem byl v Side před 2 týdny a musím říct, že naprostá paráda. Všechno je tam blízko (i když se nezdálo). Byly jsme tam s 5flug (nebo jak to je) a hotel se jmenoval Hotel Sunberk. Za 5 EUR 15 páru ponožek (diesel, tommy hilfinger, atd...). smiley Cigára na letišti v Antalyi LM 2 kartony za 36EUR. Trička cca za 5 EUR jedno (značkové samozřejmě). Cesta do Side z Antalye trvala cca 1:45 ale to jsme zastavovali cca u 5ti hotelů, byly jsme až poslední na vykládku. Řidič jel jak blázen (klasika u turků) a furt na sebe troubí. Počasí tam bylo parádní. A viděl jsem tam u moře i cesty lodí do Alanye za 5 EUR jednosměrné. Takže za mě jednoznačně SIDE. smiley)

0 Citovat

Doporučuji navštívit Fethiye, má krásné pláže a mnoho historických památek

https://fethiyetours.com/

 

0
8 reakcí