Koukám jak blázen, od kdy je tato karta v provozu? Pokud jsem to dobře pochopil, nechám si za jednorázový poplatek 7,50€ kartu vystavit a na ní si předplatím určitý obnos, kterým pak platím nejen v MHD ve všech městech v Nizozemí, ale také na železnici? Škoda je, že nestačí jedna OV-chipcard pro celou grupu... Ale platnost 5 let to snad vynahradí. .

Nizozemí - OV-chipcard

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

3 reakce

Koukám jak blázen, od kdy je tato karta v provozu? Pokud jsem to dobře pochopil, nechám si za jednorázový poplatek 7,50€ kartu vystavit a na ní si předplatím určitý obnos, kterým pak platím nejen v MHD ve všech městech v Nizozemí, ale také na železnici?

Škoda je, že nestačí jedna OV-chipcard pro celou grupu... Ale platnost 5 let to snad vynahradí.

0

Ahoj, v Nizozemsku jsem studovala, ale netuším, jak dlouho ta karta v provozu je smiley Ano, ta karta by správně měla platit na všechny MHD, počítá ti to cenu podle najetých kilometrů, platí také na vlaky, kde je možná nějaká mírná sleva, ale ne nějaká extrémní, jako když bys byl třeba místní student smiley Můžeš si zřídit tu kartu jak na svou osobu, tak anonymní - jsou za stejnou cenu, takže je to na tobě - když ztratíš se svým jménem, dá se najít...anonymní zase můžeš přinejhorším prodat smiley A karta se dá dobít na nádražích nebo v obchodech v mašinkách, přes internet to jde myslím jenom s nizozemským účtem smiley A karta je bohužel jen na jednoho člověka smiley Snad jsem pomohla smiley

0 Citovat

Ahoj, chápu to správně že za 7,5 eur si pořídím tuto kartu a když ji použiji treba na vlak mam nějakou slevu? nevíte presne kolik? abych tedy zjistil zda se to vyplatí..někdo jsem neco zahlédl o 20 % ale nezdá se mi to..

0 Citovat

Zadnou kartu neni potreba porizovat... na MHD se daji koupit normalni listky... a na vlak se da koupit listek bud primo na nadrazi v office(priplatek tusim 0.5EUR za listek) anebo jsou tam automaty(zadny priplatky) na kovovy mince pripadne na kreditku smiley osobne vyzkouseno v Amsterdamu... a pri ceste vlakem z Utrechtu do Amstru smiley

0
3 reakce