. .

Tipy na ubytování v Černomorec

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

14 reakcí

.

0

No to je náhoda, první příspěvek a to jsi hodný, že ses s námi, jistě zcela altruisticky, podělit o nabídku ubytování a určitě to není žádná reklama a pana Kostku taky neznáš :))))

0 Citovat

Ale tohle není inzertní web pro podporu Tvého podnikání, to ses asi trochu spletl, ne? Zadarmo to určitě neděláš předpokládám.

0 Citovat

Ne jen se tady objevuje mraky takových vykuků. A sorry, že tohle děláš pro hezký oči kamarádů v Bulharsku, to Ti opravdu nevěřím

0 Citovat

Patří k dobrým mravům webových fór, že pokud chci něco propagovat, tak si prostě reklamu zaplatím. Toť vše.

0 Citovat

Pekodc: Dostal jsi mě, jsem dojat! :)

Petr76: To zjevně nechápe...

0 Citovat

@pekodc - pevne verim, ze to robis v dobrej voli. len tu na fore sme uz alergicki na par hodinove nicky s reklamou na ubytko/CK. Ale ved vysvetlil si :)

To mi pripomina, ze som tu uz dlho nic nevidel od Arcardia Air :)

0 Citovat

Pekodc: a toto nie je komerčný projekt? :D Charita to asi nie je keď za tie pobyty dostávajú zaplatené :)

0 Citovat

Jano napsal(a):

Pekodc: a toto nie je komerčný projekt? :D Charita to asi nie je keď za tie pobyty dostávajú zaplatené :)

presne :-D pokud tohle neni reklama, tak nevim, co je...

0 Citovat

Pekodc: takže priznávaš, že to je komerčný projekt a preto by bolo fajn keby si za tú reklamu zaplatíš tak jak píšeš :)

0 Citovat

Co Ty nechápeš na tom, že tohle je cestovatelská komunita ne reklamní platforma? Kdyby sem každej házel nevyžádaný odkazy na své webovky a dělal promo svým zájmům, tak už by to nebyla diskuse.

Nic jsi nepřiznal, jak svůj první příspěvek jsi sem hodil promo a odkaz na své webovky, kde inzeruješ ubytování v Bulharsku. O co jde jsi přiznal až na přímý dotaz. Nikdo neví, co je na tom komerčního, protože to tady pouze tvrdíš Ty, že z toho nic nemáš. Určitě to podporuje, jak to inzeruješ, kde můžeš...

A bavíš se tu právě s tou kominutou, která tady tu diskusi utváří a která Ti říká svůj názor. Ty se včera zaregistruješ a ještě tady budeš plácat něco o VB, soudcích z lidu a podobný plky? Dobrej začátek, jestli takhle začínáš vždycky, musíš být velmi oblíben.

0 Citovat

Kdyby alespoň autor smysluplně pojmenoval téma, ale „Bulharsko 2018“ a k tomu doporučení na hotel v Černomorci..?

0 Citovat

Sorryjako, ale tohle padá na vaši hlavu Davide, že fórum jede tak nějak samospádem. Mluvím zejména o tom, že se neslučují témata s identickým obsahem, což spolu s naprosto nepoužitelným vyhledáváním totálně devalvuje informační hodnotu fóra.

0 Citovat

Mám za to, že administrátor by měl fórum sledovat a nežádoucí vlákna/příspěvky v zárodku likvidovat.

0 Citovat

Snažím se témata vždy přejmenovat tak, aby co nejvíc vypovídala o tom, co se v nich řeší. Bohužel čas je omezený a proto se tak děje vždy se zpožděním.

Existuje varianta rozšíření těchto práv i na vás, stálé diskutéry. Takže pokud by byl zájem, začneme na tom dělat.

0
14 reakcí