Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je ještě nějaká možnost sehnat letenky do Gruzie z ČR nebo Katowic, Vídně atd. v termínu okolo 12.-18.6.2018 za rozumnou cenu? +-3 dny klasika :-) Před pár dny jsem koukala na netu a pohybovaly se okolo 4-4,5 tisic... ted už je to 5-6 tisíc.. Jedná se mi o to, jestli se vyplatí čekat ještě, nebo už to mám vzít za těch 6 tisic, což se mi zdá hodně. Jsme celkově 4, takže i těch míst je potřeba více. Jsme z Olomouce, takže nějaká letiště poblíž nejlépe. Já už toho na netu moc nenašla, ale také přiznávám, že nejsem žádný profesionál. Loni jsme letěli v srpnu s Wizzair do Kutaisi za necelých 5 tisíc. Je mi celkem jedno, jestli by byl přílet do Kutaisi nebo Tbilisi. Preferujeme Tbilisi, ale doprava z Kutaisi tam je poměrně snadná.Děkuji moc za jakékoliv tipy a rady. .

Gruzie - červen 2018

Založila ve fóru Co vidět a navštívit

0 reakcí

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je ještě nějaká možnost sehnat letenky do Gruzie z ČR nebo Katowic, Vídně atd. v termínu okolo 12.-18.6.2018 za rozumnou cenu? +-3 dny klasika :-) Před pár dny jsem koukala na netu a pohybovaly se okolo 4-4,5 tisic... ted už je to 5-6 tisíc.. Jedná se mi o to, jestli se vyplatí čekat ještě, nebo už to mám vzít za těch 6 tisic, což se mi zdá hodně. Jsme celkově 4, takže i těch míst je potřeba více. Jsme z Olomouce, takže nějaká letiště poblíž nejlépe. Já už toho na netu moc nenašla, ale také přiznávám, že nejsem žádný profesionál. Loni jsme letěli v srpnu s Wizzair do Kutaisi za necelých 5 tisíc. Je mi celkem jedno, jestli by byl přílet do Kutaisi nebo Tbilisi. Preferujeme Tbilisi, ale doprava z Kutaisi tam je poměrně snadná.

Děkuji moc za jakékoliv tipy a rady.

0
0 reakcí