Ahoj cestovatelé! V Barmě jsme strávili celých 28 dní a sepsali jsme obsáhlého průvodce s veškerými radami a praktickými informacemi:czechtheworld.com/barma-pruvodce/Druhý článek je o konkrétních místech, která stojí za to navštívit:czechtheworld.com/barma-mista/Budeme rádi za kohokoliv, komu to pomůže :)  .

Barma (Myanmar) - kompletní průvodce

Založila ve fóru Cestopisy

4 reakce

Ahoj cestovatelé! 

V Barmě jsme strávili celých 28 dní a sepsali jsme obsáhlého průvodce s veškerými radami a praktickými informacemi:

czechtheworld.com/barma-pruvodce/

Druhý článek je o konkrétních místech, která stojí za to navštívit:

czechtheworld.com/barma-mista/

Budeme rádi za kohokoliv, komu to pomůže :) 



myanmar-barma-travel-guide-places-featured.jpg

0

Nechci zakládat nové téma, proto se zeptám tady někoho, kdo už v Barmě byl: je nutné  v lednu a v únoru mít dopředu rezervované ubytování dlouho dopředu (třeba ještě před odletem), nebo stačí během cesty s několikadenním předstihem, nebo stačí přijet na místo, porozhlédnout se a něco si najít ještě na ten den?    Mám na mysli různá místa po celé Barmě.

Ocením každý postřeh z osobní zkušenosti. Díky.
0 Citovat

Ja mam neosobnu skusenost.

Staci prist na miesto a vzdy sa nieco najde.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Ja mam neosobnu skusenost.

Staci prist na miesto a vzdy sa nieco najde.

A byl jsi tam v hlavní sezóně? Já jsem tam byl před 2 roky mimo sezónu (v srpnu) a v pohodě, ale co jsem tehdy četl, levnější ubytování je třeba v sezóně rezervovat, protože je ho málo (nebo aspoň dříve bylo a to jakéhokoli ubytování). V Barmě je asi nejdražší ubytování z JV Asie, takže sehnat levnější se vyplatí, pokud nechceš moc utrácet.
0 Citovat

Otazka znela ci sa da. Nebol specifikovany pocet osob, ani uroven ubytovania a ani miesta navstevy.

0
4 reakce