Zdravím vespolek, před rokem jsem vyrazil na dva týdny na Island. Jeli jsme jako parta fotografů. Psal jsem deník a najdete tam nějaké tipy na místa k fotografování, radu jak se vybavit na cestu a na kolik taková cesta vyjde. Johnny na cestách - Island Jestli máte jakékoliv dotazy ohledně mojí cesty, tak určitě napište  .

Island se skupinou fotografů

Založil(a) ve fóru Cestopisy

7 reakcí

Zdravím vespolek,
před rokem jsem vyrazil na dva týdny na Island. Jeli jsme jako parta fotografů. Psal jsem deník a najdete tam nějaké tipy na místa k fotografování, radu jak se vybavit na cestu a na kolik taková cesta vyjde.

Johnny na cestách - Island



Jestli máte jakékoliv dotazy ohledně mojí cesty, tak určitě napište smiley

0

díky.. to se mi bude hodit, plánoval jsem s kamarádem cestu na Island kvůli focení na jaře, ale nakonec to nevyšlo, takže snad příští rok smiley)

0 Citovat

Držím moc palce, aby vám cesta vyšla. Island byla co do krajinek asi nejfotogeničtější země, kde jsem byl. Ostatně galerie tomu docela nasvědčuje smiley Určitě nezapomeň doma šedý filtr, na dlouhé expozice u vodopádů se ti bude hodit.

0 Citovat

díky smiley jo bez ND filtru nevycházím z domu smiley

mimochodem, jaká byla aljaška??

0 Citovat

Dobře děláš smiley Aljaška na focení byla hezká, ale… Nepřálo nám úplně počasí. Většinu času bylo tak, jako dneska v Praze - šedivá šeď, žádné pěkné světlo. Tak na DSLR jsem tolik nefotil, protože to nemělo smysl. Ale když bylo dobrý světlo, tak jsme toho o to víc využili smiley

0 Citovat

celej měsíc?? to je škoda :/ ale tak určitě to i tak stálo za to.. smiley taky bych se tam chtěl jednou mrknout smiley

0 Citovat

Bohužel skoro celý měsíc. Tak 5 dní bylo v pohodě počasí na focení. Hezký měkký světlo zapadajícího slunce nebo když nás zima probudila na východ slunce smiley

Ale jak říkáš, bylo to super. To focení je třešnička na dortu - jde o dobrodružství a zážitky.

0 Citovat

Johny, jak ty si na tom s fotkami a autorskými právy? Nechceš se taky přidat k menší skupince dobrovolníků a zkrášlit web svými fotkami ? smiley

0
7 reakcí