Ne uplne cestopis, ale rad podelim o zkusenost a nevedel jsem presne kam to zaradit http://romanuhlir.cz/jak-jsem-letel-spanelska-za-25-euro-5-minut-cteni/ .

Jak jsem cestoval do Španělska za 2,5 euro

Založil(a) ve fóru Cestopisy

18 reakcí

Ne uplne cestopis, ale rad podelim o zkusenost a nevedel jsem presne kam to zaradit smiley Spis pro pobaveni smiley

http://romanuhlir.cz/jak-jsem-letel-spanelska-za-25-euro-5-minut-cteni/

0

Tyjo.. fandil jsem ti celou dobu, ale trochu se to přetáhlo do smutného konce smiley Rozhodně super styl psaní - dynamický a člověk hltá každé slovo i když chybí obrázky smiley A díky za zmínku!

0 Citovat

to az bolelo citat smiley ale super, ze to beries sportovo

0 Citovat

Diky smiley obrazky uplne nevim jaky bych tam dal smiley mozna muj smutny az placici vyraz smiley smiley

0 Citovat

Díky, pobavilo smiley
Ale pro příště, Brémy jsou super! Mám procestovanou velkou část Německa, ale Brémy jsou jednoznačně nejhezčí německé město, kde jsem byla!
Nádherná přístavní atmosféra, romantické večerní prohlídky s ponocným, křivé uličky a krásná čtvrť Schnoor...Jo, a super obří lízátka ruční výroby.
No, ale aspoň tvoje jméno se proletělo odletovou halou:-)

0 Citovat

Ok, tak treba se tam jeste nekdy podivam smiley

0 Citovat

Nějak mi uniklo, proč jsi nakonec neletěl. Kvůli tomu že to stálo víc peněz než jsi plánoval a o které jsi stejně přišel? Asi hledám logiku tak kde není...

0 Citovat

Výborně napsané. Četla jsem to v letištním salónku po návratu z Brém, takže pro mě to mělo ještě silnější emoce smiley
Jinak ale souhlasím s uživatelem sosna, Brémy jsou krásné město a určitě stojí za návštěvu.

0 Citovat

Neni to tak davno, kdy jsem mel v planu letet s Lucxem na levny letecky vylet, bohuzel taky zaplaceno, nevyslo a propadlo kvuli zrusenym dnum volna. Ve Tvem pripade bych uz letel, kdyz bych to uz koupil a mel volno jako Ty smiley ...hele, myslet si, ze jsou Bremy ve Spanelsku? smiley

0 Citovat

Neletel jsem, protoze kamarad se kterym jsem mel letet ten termin stejne nemohl (coz byla fakt vyjimka, jinak muze vzdycky). Pak kvuli tomu, ze by to nebyl trip za par penez ale docela by to naskocilo. Tzv. bych letel sam, vyplacnul bych na to dva dny dovolene a jeste by me to stalo vic penez nez bych byl ochotny dat smiley

Ano i me to ted prijde tragicke myslet si, ze jsou Bremy ve Spanelsku, ale proste v tu chvili spatna asociace, myslenka jen abych to stihnul koupit zastinila vse ostatni. A na fotbal taky nekoukam smiley to by mi taky pomohlo, jak uz mi par lidi psalo smiley

0 Citovat

Houby fotbal, na ten se+e pes - trouba a zebirka na medu jsou na vine smiley

0 Citovat

Nejak jsem nepobral,proc nakonec nikam neletel?kdyz uz za to dal tolik penez

0 Citovat

Duvody jsou napasny o dva prispevky nahoru smiley

0 Citovat

No já jsem se pobavila smiley
Ještě teda dodám, že u lowcostů se většinou vyvolávají jenom lidi co mají odbavené zavazadlo smiley ty co jsou s příručákem online je v podstatě nezajímají..
Tak hodně štěstí při dalším lovu na letenky! smiley

0 Citovat

Matt_jw, to si mal inu smolu, skoda smiley ja to mam zas naopak, ze ked je nejaka podobna akcia, tak bud ju najdem neskoro, alebo kym si premyslim, ze ci sa mi to oplati, alebo ci splnam podmienky a pozriem kde to miesto je a..., tak su listky vypredane, v podstate tiez nakoniec necestujem

0 Citovat

To Baruse: Jsem rad, ze clanek pobavil smiley. Jinak i lowcosty vyhlasuji. Alespon kdyz jsme leteli s WizzAir do Milana a tak trochu nestihali letadlo, tak nas vyhlasovali 2x...ale to je zase jina story smiley

To Milano_pk: a prave proto uz moc akci nezkoumam, jen datum jestli se mi hodi a hned kupuji...no ted se to uplne nevyplatilo smiley

0 Citovat

verim tomu, ze Ti to vyjde nabuduce, mas dalsiu skusenost a to je na nezaplatenie

0 Citovat

Presne tak smiley Kazda zkusenost nas posouva dal. At uz je spatna nebo dobra smiley

0 Citovat

Hlavně je to pořád úsměvnější takhle přijít o pár kaček, než když jsem já musel oželet cestu do Kazachstánu, když mě těsně před ní skolila nemoc. Byl jsem tři dny před odletem ještě s rodiči v Londýně a tam jsem to ještě v horečkách protrpěl a přežil (nechtěl jsem to rušit, bylo to poprvé, co jsem je takhle někam vytáhl), ale Kazachstán už bych nedal. Bylo to na konci března/začátku dubna 2013. V Londýně v té době mrzlo a totéž v Astaně. Výlet do Astany jsem chtěl spojit s návštěvou daviscupového zápasu našich tenistů. Bohužel mi nebylo přáno, takže propadla nejen letenka z Varšavy do Astany a přípoj vlakem do Varšavy, ale taky již vyřízené vízum. Celkem tedy nějakých 10 000 Kč.

Takže určitě je lepší se zasmát tomu, co se teď naštěstí jen relativně za pár korun (ne)povedlo tobě. smiley

0
18 reakcí