Hledám letenky na druhou polovinu září na Gran Canaria, děkuji za tipy!! .

Letenky na Gran Canaria

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

24 reakcí

Hledám letenky na druhou polovinu září na Gran Canaria, děkuji za tipy!!

0

To uz hledate trochu pozde, ale treba se vam postesti. Lepsi shanet cca 2-3 mesice predem. Letim tam s pritelkyni ve stredu za 50€ na jednoho.

0 Citovat

Třeba z Krakova za 2400 Kč, Ryanair?

0 Citovat

Podobně i lze ze Schonefeldu, 77 ecek

0 Citovat

Děkuji všem za tipy. Pozdě to je, byl to momentální nápad :) Koukám, že něco by se ještě dalo.  A cestu do Berlína asi nejlépe busem?

0 Citovat

Vlakem se také dá, a pohodlnější, cenově podobné, můžete si koupit jízdenku za 367 Kč až na Schonefeld ;) 

0 Citovat

super, podívám se! děkuji

0 Citovat

Jj, přes ten Berlín je to prima, taky letíme s kámoškou. :) 

0 Citovat

Nakonec se mi podařilo přes Pelikána koupit 4 letenky z Berlína pro celou rodinu za 8700 Kč. Takže spokojenost! 

0 Citovat

Letenky z Krakova a Vídeň se dostaly na přelomu listopadu a prosince pod 2 tis.

0 Citovat

https://www.ryanair.com/ie/en/bo...02/2/0/0/0

 
0 Citovat

Zdravím, nemáte někdo prosím informaci, proč Ryanair nemá už žádné dostupné přímé  lety z Vídně na Kanáry (Gran Canaria, Fuerteventura..) od dubna? Myslíte, že lety doplní, nebo je úplně zrušily? Díky

0 Citovat

Pravděpodobně na 99% nic nedoplní. Ryanair Kanáry úplně odstavil, zrušil tám své báze.

Ceny budou tento rok úplně jinde. 

0 Citovat

Na Gran Canaria ted bylo docela dost letenek z Prahy s etravelem  - i za docela slusny ceny..

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Na Gran Canaria ted bylo docela dost letenek z Prahy s etravelem  - i za docela slusny ceny..


Pokud jsou dobré ceny je nutné nakupovat, brzy přijde jarní probuzení a potom začne mazec s cenami. 

Možná se ještě něco udrží z Vídně, ale Německo končí s levnými cenami.

Tento rok se lidi nebudou stačit divit.

0 Citovat

Nejspíš to půjde nahoru kvůli zeleným mozkům. Ale jestli si myslí, že takové ceny na Kanáry lidi přinutí létat méně, jsou na omylu. To už raději za tu cenu poletí dále, např. na Phuket.


kanary.png

0 Citovat

Věř tomu, že lítat budou, né každý zná princip vyhledávání cen a jejich realnou hodnotu.

Navíc jsme na vrcholu konjunktury, stádo dostalo povel že může utrácet, protože se má dobře.

0 Citovat

Audit napsal(a):

Věř tomu, že lítat budou, né každý zná princip vyhledávání cen a jejich realnou hodnotu.

Navíc jsme na vrcholu konjunktury, stádo dostalo povel že může utrácet, protože se má dobře.

Nemám rád názvy typu "stádo", "socka" apod. Nicméně pokud je tím stádem myšlen BFU, tak ten asi samostatně na Kanáry (nebo kamkoliv jinam) nepoletí - nebude hledat letenky, ubytování, půjčení auta, ... BFU poletí s cestovkou.

0 Citovat

Me by zajímalo, co to je “reálná hodnota letenky” ?? A opravdu ne každý potřebuje hodiny věnovat vyhledávání letenek. Někdo holt pracuje a pak je mu buřt, jestli stojí letenka 20 euro nebo 200 euro. A prave těmto lidem je opravdu jedno, jestli letenky zdražují a už nebudou za par euro. Pokud budou takové ceny na Kanary, tak tam nepoletí  Mikir a podobní. Dá se rict ti, co znaji tu “reálnou cenu letenky” ;-)))

0 Citovat

Ono je to taky o tom, znát jakým způsobem se dělají ceny např. u Ryanair, Easyjet, Vuelingu atd. potom lze uvažovat o reálné ceně.

Navíc pokud se podíváš na grafy cen u Azairu, tak ti to taky může pomoci.

Je rozdíl dát za dovolenou 100 000,- Kč nebo 20 000,-Kč .

Z mých zkušeností, můžu říct, že mne mnozí díky tomu jak si dělám dovolené, považují za šarlatána.

Spousta lidi nevěří, že to tak jde.

Nepotřebuji nad tím távit hodiny, stačí znát zásadní věci. Jenomže lidi si radějí hledají záminky proč to nejde.

Stačí věnovat trochu času a nesedět na seriálu u Novy a můžu ušetřit několik měsíčních platů například u dovolené.

Říká se tomu finanční gramotnost.

0 Citovat

Reálná cena (nejen letenky) pro mě je taková cena, kterou jsem ochoten zaplatit za daných okolností.

Když jsem omezený konkrétním termínem, časem příletu/odletu apod., tak zkrátka musím dát za letenku třeba 2-3x tolik, než bych za ni dal v případě, že mi nezáleží na přesném termínu, času odletu/příletu atd. 

0 Citovat

Vubec bych nestrasil tim, ze  na Kanary  nebudou dobre ceny a co se tyka Ryanairu tak nemam vubec  obavy ,ti pojedou jeste dlouho v letenkach do 20 euro

A konkretne jeste ke Kanarum , to ze tam zrusili baze neznamena ze tam prestanou litat ale pro Kanary plati  hlavni sezona od listopadu do brezna

Spis je otazka toho, zda zacnou litat Maxy  a co jsem cetl, tak treba Ryanair  chce po Boeingu jako kompenzaci  dodavku  Max 10,  tedy  verze pro 240 lidi a aby lidi nalakal tak, bude  ty  ceny tlacit dolu jako driv 

Zasadni pro cenu je cas a flexibilita ,jestli muzu letetet kdy me napadne , jestli mi je jedno ze prestoupim , jestli nevadi ze  budu sedet na letisti pul dne ,nebo v miste prestupu prespim ,tak  dobrou cenu  musim najit temer vzdycky  A ta dobra cena je pochopitelne pro kazdeho jina, jeste taky cenu ovlivni to ,jestli na letiste prijedu autem a tim padem  se musim vratit na stejne letiste  ,nebo me tam nekdo odveze  ,ci jedu verejnou dopravou a pak se  treba  vratim  uplne jinam .

Zatimco mimo Evropu se jednosmerne letenky  vetsinou  nevyplati , po Evrope je lepsi  kupovat jednotlive lety  kazdy zvlast 

Jednou asi tyhle levne ceny  skonci ,ale neverim ,ze to bude  letos ani  v nejblizsich letech ,staci se podivat jak CK  strasi kazdy rok, ze nebude  tolik LM  a  jaka je realita  ? Kazdy rok  je  plno LM za porad  stejne ceny 

Proste nabidka  prevysuje poptavku ,takze zadne obavy
0 Citovat

Kanárské ostrovy nabídly leteckým společnostem 3,5 milionů eur za nové trasy. 

Česko samozřejmě mezi vybranými zeměmi není.

https://www.fly4free.pl/hitowa-t...paign=null

0 Citovat

Ale tak jsou tam Drážďany, tam jsem za 1,5h :D to by úplně stačilo

0 Citovat

Ty Drážďany chci!

0
24 reakcí