Existuje nějaká stránka, kde by byly tipy na akční letenky z Polska? Může být klidně i v polštině.Lety z Německa jsou pro mě trošku z ruky :-) Díky .

Levné letenky z Polska

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

Existuje nějaká stránka, kde by byly tipy na akční letenky z Polska? Může být klidně i v polštině.

Lety z Německa jsou pro mě trošku z ruky :-) Díky

0

fly4free.pl

0 Citovat

prý z ruky :D já sem z jižních čech a loni sem měl všechny odlety z polska :DD (jednou dokonce z Lublinu :D)

letos Vídeň díky Laudovi :D
0 Citovat

Tady je hezký příklad

https://www.fly4free.pl/podroz-d...a-2589pln/

0 Citovat

tramin napsal(a):

Tady je hezký příklad

https://www.fly4free.pl/podroz-d...a-2589pln/

Na to jsem koukal včera na jejich mezinárodní verzi. Mít čas, letím. Otázka do pranice ale je - potřebuji na tento itinerář čínské vízum? :-D Skoro bych si tipnul, že ano. 

0 Citovat

Ano :D Pro cesty do/z USA přes Čínu vždy.

0 Citovat

no ktovie co by sa stalo, keby som sa preukazal po prilete do PEK letenkou povedzme  one way do Soulu, alebo Tokia. (napr. taka klasicka fejkova cez Student Agency). Alebo by ma teda uz asi stopli v Gansku nie?

0 Citovat

Proč? Měl bys letenku do Soulu... Ale pokud mají i výstupní kontrolu pasu (např. v USA nebo Kanadě na to se*e bílý tesák, ale v Thajsku to řeší), tak teprv tam by to začalo být zajímavé a asi by tě poslali do tábora na převýchovu :-D

0 Citovat

No tak pokud bych letěl přes Soul, Japonsko nebo kýhovýra co jinačího, tak bych vízum nepotřeboval. Já vycházel jen z toho jejich příkladu s letenkou s AA direct PEK-LAX.

0 Citovat

Já tonica pochopil tak, že by si "koupil" fejkovou letenku do Soulu (u nějakého prodejce, kde dostane booking code a itinerář ještě před zaplacením), tu ukázal pro zisk tranzitního víza a pak by si vesele odletěl do USA :D

0 Citovat

Jo už to chápu, dneska mi to nějak nemyslí :D No, je to ale zajímavá myšlenka. Pokud teda vím, tak výstupní kontrola v Číně probíhá, nicméně je otázkou, zda by si toho celník vůbec všimnul/pochopil, oč jde. 

0 Citovat

hej tak, ze v Gdansku ukazes ze mas letenku dalej do Soulu. Tym padom nepotrebujes cinske viza na prestup. V Cine by si zase ukazal letenku do Soulu, dostal by si tranzit. A potom by si uz nastupil na let do USA (teda ak by ti na checkine uz nelapali policajti :D). Prip. mat nadvazujuci let tak, ze by si ani nevyliezol v PEK z tranzitu a na transfer desku si vypytal letenku do LAX, kedze cely tarif je aj tak len s prirucnou.

0 Citovat

Jinak tenhle itinerář s odletem z Prahy a návratem do Lvovu ukazovali včerana f4f.com za necelých 600  €. Tak není ani třeba se třepat do Gdaňsku ;)

0 Citovat

Jasně,ale vlákno se jmenuje Levné letenky z Polska :-)


0 Citovat

Michal napsal(a):

Na to jsem koukal včera na jejich mezinárodní verzi. Mít čas, letím. Otázka do pranice ale je - potřebuji na tento itinerář čínské vízum? :-D Skoro bych si tipnul, že ano. 

Další chuťovka

https://www.fly4free.pl/dookola-...-2787-pln/

0
14 reakcí