Ahojte,3kamaradi chceme z breznu do Iranu (idealne druha polovina mesice).Jsme z Prahy, ale je nam celkem jedno odkud poletime, kdyz to bude vychazet cena/pohodli lip nez treba z Prahy.Vedeli by jste nam dat tip ako nakoupit co nejvyhodnejsi let??Ja jsem nasel Praha -Teheran 8700kc, co sa mi zda prilis. Nebo je to dobra nabidka?Diky, Roman .

Iran Brezen 2019

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Ahojte,


3kamaradi chceme z breznu do Iranu (idealne druha polovina mesice).


Jsme z Prahy, ale je nam celkem jedno odkud poletime, kdyz to bude vychazet cena/pohodli lip nez treba z Prahy.


Vedeli by jste nam dat tip ako nakoupit co nejvyhodnejsi let??


Ja jsem nasel Praha -Teheran 8700kc, co sa mi zda prilis. Nebo je to dobra nabidka?


Diky, Roman

0

no keby ste sli skor, tak sa da aj za cca 260 euro z Prahy.  v Druhej polovici za podobnu cenu su letenky z Budapesti, alebo Mnichova, bud Pegasus, alebo UIA

0 Citovat

Z tegelu vidim pres UIA kolem 6 k, coz uz jde.

0 Citovat

Já chytl akci na podzim 2017 s Pegasusem z Prahy za 4200 Kč. To je asi dost hraniční cena ..

0 Citovat

Hraničná cena je okolo 120 euro s UIA rok dopredu :))

0 Citovat

Kupoval jsem letenku od Pegasus  z Prahy mezi 24.3.-13.4. za nějakých 5 400Kč s báglem, tak se dá ale chce to sledovat akce. Kupoval jsem ty letenky cca měsíc zpět a měli nějakou akci 40% v rámci BolBol klubu. 

0 Citovat

tonic napsal(a):

Hraničná cena je okolo 120 euro s UIA rok dopredu :))


To je uz asi minulost lebo momentalne na rok dopredu je 183 usd OW (druhym smerom 224). Dufam, ze do maja dostanu rozum :D
0 Citovat

No pozerám.. Dubaj, Almaty bez zmeny.  Žeby Teheran dali do skupiny Delhi, alebo Colombo?

0
7 reakcí