Aktuální cena je 11,50,- eur. Nákup s Prime účtem u Edreams. https://1url.cz/Iz1nt Založení Prime účtu na Edreams: Možnost nakupovat s jakoukoliv platební kartou ve slevách: Jděte na web Edreams se španělskou mutaci. Při nákupu letenek se dostanete k formuláři a kolonce eDreams Prime 54,99 €. Toto je cena za Prime účet na celý rok. Zaplacením se stanete členy s výhodou slev na jakoukoliv platební kartu. Běžná sleva je cca 20-25,- eur na letence s cenou letenky kolem 30 - 40,- eur. Již po 3 letence zakoupené na Prime účtu se vám vrátí vstupní investice. To nejdůležitější - funguje to jako Wizzclub. Slevu dostanete jenom při bookingu letenek, kde jste účastníkem letu. Sleva se počtem cestujících snižuje, ale někdy i zvýši.  .

Mallorka z Norimberku za 11,5,- eur

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

18 reakcí

Aktuální cena je 11,50,- eur. Nákup s Prime účtem u Edreams.

https://1url.cz/Iz1nt

Založení Prime účtu na Edreams:

Možnost nakupovat s jakoukoliv platební kartou ve slevách:

Jděte na web Edreams se španělskou mutaci.

Při nákupu letenek se dostanete k formuláři a kolonce eDreams Prime

54,99 €.

Toto je cena za Prime účet na celý rok.

Zaplacením se stanete členy s výhodou slev na jakoukoliv platební kartu.

Běžná sleva je cca 20-25,- eur na letence s cenou letenky kolem 30 - 40,- eur.

Již po 3 letence zakoupené na Prime účtu se vám vrátí vstupní investice.

To nejdůležitější - funguje to jako Wizzclub.

Slevu dostanete jenom při bookingu letenek, kde jste účastníkem letu.

Sleva se počtem cestujících snižuje, ale někdy i zvýši.



mallorka-11-5-eur.png

0

Cena  byla k mani  z Norimberka  primo na Ryanairu  ( Lauda ) 10 euro  , v dobe kdy to bylo zverejneno na akcniletenky.com uz tato cena neplatila , nyni lze koupit  za 19.50  ( po klepnuti na  tvuj odkaz  , s tim clenstvim ),za 27 euro  primo .na Ryanair/ Lauda ,na  jinem odkazu edreams mi to ukazalo cenu  432 Kc  ,zrejme jakysi jiny prepocet  kurzu ,nezkousel jsem az do konce jestli tam cosi nepriskoci  

Takze  cim mensi cena letenky , tim mensi sleva ,coz je logicke  , pak tedy na vraceni investic nestaci  3 letenky 

Nerikam ,ze to neni vubec vyhodne ,ale  je to tak trochu  nechci slevu zadarmo... Staci si pohlidat letenky kazdy den a akci  chytnu i bez edreams clubu  a s primym nakupem  u  toho kdo to leti ,coz povazuju za  bezpecnejsi 

0 Citovat

No vidíš Mikire, právě jsem si udělal cenu z titulní strany do Jordánska za 17,5 ,- eur, i přesto, že ta cena do Jordánska je už za 1 500,- Kč.


https://1url.cz/wz162


17-5.png

0 Citovat

Audit ,proc ne ,.do Jordanska  byvaji letenky za 500 Kc , v jednu chvili jsem nad tim taky uvazoval  ,jinak kdyz vidim kolik tu davas odkazu na edreams , tak priznej kolik ti plati za propagaci a zkus  mrknout taky na jejich  recenze ,..moc se s nima chlubit nemuzou ...ja zustanu verny Ryanairu  a pres edreams  kupovat letenky nebudu

0 Citovat

Je to jednoduché mám koupeno Prime  členství, takže nepotřebuji žádné hakování přes trysky , rumbování , mutace apod.

S tím jsem už skončil, členství v Prime je to co dostáváš u Wizz clubu, takže jsem bez obav už nakoupil spoustu letenek.

Nikdo mi nic nemusí dávát za propagaci, jsem dostatečně finančně zajištěný abych toto nemusel dělat. 

Navíc pokud tady postuješ své "úspěšné" ceny letenek, tak k nim taky piš, že lety jsou realizované z Irska. 

Pro 99,9% lidi z Česka jsou to nepotřebné informace, protože z Irska nikdo létat nebude, kromě teda toho 0,01 procenta.

Lidé z Česka potřebuji realizovat lety z Česka, Německa, Rakouska, Slovenska,nebo Polska. Taková je realita.

Až budou mít Češi možnost létat z Česka za 10,- eur (což se nikdy nestane), tak taky nebudou potřebovat Prime účet od Edreams, nebo letenky rumbovat.



0 Citovat

Jenom takový poznatek k edreams. V prosinci jsem s nima řešil vrácení letenek za zrušeny let ČSA. Stálo mě to hromadu mailů desítky minut na jechich Facebook chatu než nakonec po 2 mesicich ty prachy vrátili. 

0 Citovat

Audit ,,proc bych mel psat ze jsou z Irska ?  Ano nektere mista v Evrope jsou vyhodnejsi nez Praha   ( Brno ,Ostrava, Pardubice, bida ) Ale uz kdyz vezmes  do uvahy  Viden , Berlin , Wroclaw, a dalsi, na ceny o kterych pises  jde dosahnout a ona i Praha se uz zlepsila nebo to je ti malo ?

https://www.ryanair.com/cz/cs/ch...ate=2021-0 z2-23&budget=549&from=PRG

Londyn ,mam potreti po sobe za 259 Kc  pokracovani do Corku za 5 liber atd..i Ejlat byl k mani dokonce zpatecni za 500 Kc ,dokonce i Kanary z Vidne byly za 15 euro  OW bez nejakych kejklu..jiste kazdy nema cas denne sledovat letenky ,nemuze letet uprostred tydne ,ovsem v takovem pripade neni podstatne jestli letenka jde koupit za 5 euro nebo za 50 , kdyz se to stejne nehodi

Osobne malokdy jdu pres 1000 Kc za RT   a kolik mi tak asi  poskytne edreams z letenky co me vyjde 5 nebo 1o euro ?

Nastav si v odkazu  549 ,Kc  nevim proc mi to hodilo jen 150 Kc ,.. a ukaze se ti dost letenek za 259 Kc z Prahy  ,Viden , Belin , Bergamo  i  5 eurove

0 Citovat

No jo zase ty tvoje polotovary - lidé nelétají jednosměrně, alespoň většina a navíc spousta se výhýbá přestupům, takže s těmi cenami mne vůbec neoslovíš, protože praxe je taková, že kpokud uděláš zpátečku tak už nejsi ničím cenově zajímavý.

Jinak já si koupil Ejlát minulý týden z Krakowa zpátečku za 15,50,- eur.

Nicméně pokud chceš tady na fóru někomu pomoci tak to udělej reálně a najdi zajímavé ceny i s odkazem.


ejlat-15-50-eur.png

0 Citovat

5 i 10 eurove letenky jdou na Ryanairu zobrazit na jedno kliknuti  a nema moc smysl davat odkaz ,pokud neni zajem o konkretni misto,,nic ve zlem ale z tvych odkazu uz nejde koupit za tu cenu pomalu uz zadne letenka navic, je to koupe pres prekupnika a to nikomu nebudu doporucovat

Jinak se mi vyplaci z vice duvodu kupovat po Evrope a na low costu  jednosmerne lety

0 Citovat

Tak já bych prosila Kanáry z Berlína. Jedno jaký ostrov a jedno kdy, max. na týden, kromě letních prázdnin. Hlavně levně a s co nejkratší dobou na cestě. Dík

0 Citovat

Tak tady máš možnosti :

Ryanair za 94,50,- eur 

https://1url.cz/Bz1ym

nebo Prime za 66,50,- eur

 https://1url.cz/Vz1yy


fue-94-5-eur.png
fue-66-5-eur.png

0 Citovat

Pardon, zapomněla jsem dodat, že jsme čtyři, letime s dětma, takže ten Ryanair už vyjde dost draho

0 Citovat

Jinde to asi levnější nebude. Ale viděl jsem tam v některých termínech i levnější, v rozmezí 50-100eur, Fuerteventura/Lanzarote.

0 Citovat

Deny, najit  behem roku pujde ,ale slevil bych s tech podminek , momentalne treba Memmingen -Tenerife   14,17, nebo 21,3  OW   10 euro ( Ryanair ) ,je otazka, jak moc by se vyplatilo jet ve 4 vlakem nebo busem do Mnichova  a pak jeste ten Shuttle do Memmingenu ,navic na casny  ranni odlet ,,,Navic jsem koukal zpatky i jinam, nejde nic rozumeho najit  ,ale rekl bych, ze Kanary behem roku za  tech 50-70 euro  RT  najit  jdou casto 

Z Berlina je treba s EasyJet  na 13,6  La Palma za 31 euro OW  Nikdy nehledam RT  na letiste prevazne autem nejezdim ( samozrejme v Irsku ano obcas ) a pak nejsem vazany letistem pro navrat  

Rekl bych ze  lepsi ceny na Kanary budou az na podzim ,ale ani ted bych  zase uplne letenky do  2000 Kc  RT nevzdaval
0 Citovat

No právě, já už to sleduju nějakou dobu a na Kanáry za 2000 Kč, které bych do toho chtěla dát, jsou naprosto výjimečně. Ale tak když jste tu házeli těma nízkejma cenama, tak jsem zkusila, jestli třeba nemáte jiný zdroje

0 Citovat

Ne zadny zdroj nemam nakupuju jen primo u low coat , v posledni dobe  po Evrope  vyhradne Ryanair , Nizke ceny u nich sleduje a jakmile je cena  do 20 euro za jeden smer  ( nemyslim ted Kanary  ) tak kupuju   Z Berlina je  jeden smer  za  22 euro Tenerife  a  za 25 euro Fuerteventura   ke konci brezna zpatky zatim nic zajimaveho 

Podle me ale treba to Tenerife z Memmingenu za 10 euro  OW neni spatne  a ani ty ceny  z Berlina do tech 25 euro ,byva  dobre Milano Bergamo ,  byla dobra  Viden ,chce to jen sledovat a hledat Docela dobre byly Kanay taky z Londyna,  nebo  pak Madrid , Barcelona
0 Citovat

Jsme zrovna na Lanzarote, letenky za 60€/rt jsem kupovala loni pred 3/4 rokem, z Berlina.

0 Citovat

Mikire, jenže já potřebuju zpáteční letenky, čtyři, k tomu příruční zavazadla a povinnou rezervaci sedadel pro děti. To u Ryanairu dohromady vyjde na strašnej ranec.


Teď už si musím počkat na novej letovej plán u Easyjetu, protože v tom stávajícím už nic cenově zajímavýho nemají. Na Etravel se Smartwings furt kolem 5 000.


Nic mě nehoní, počkám si, až se něco vyskytne
0 Citovat

Tak chapu ,ja jsem se dival jen do konce cervna  ,ale da se urcite najit i na ten podzim u easyJet je prirucni zavazadlo zdarma bez omezeni kg  a je pravda ,ze u  easyJet se musi kupovat dost hodne  dopredu  ,ale zase kdyz je  dobra cena u Ryanairu  tak ten priplatek za sedadlo a  prirucni zavazadlo + 2 male zase nemusi byt takova hruza kdyz pujde o primy let

Traba kdyz  vezmu  tu cenu tech 10 euro z Memmingenu  tak to  zvedne  cenu o 2x 18 euro  ( predpokladam ze detem bude stacit male  zavadlo  a sedadlo maji zdarma)

Zpatky nejlevneji vychazi Lauda do Vidne za 95 euro  a  k tomu  2x 18 euro navic

Takze Tenerife od 17.3, do 25.3.   4x 105 euro + 72 euro

Jasne 8000 Kc  a  12500 uz je dost rozdil ,ale  myslim ze Rynair bude mit  vzdycky aspon  o 10 euro na letence mene  nez easyJet  a tim se ten poplatek za zavazadlo a sedadlo eliminuje ,ted samozrejme kazi cenu ta zpatecni letenka ,
0
18 reakcí