Z Prahy do Bukurešti v období velikonočních svátků a na další prodloužené víkendy, lze najít až do června (3.-6.6.). Jinak jako u W6 nebo FR v tarifu Light jen malé příruční zavazadlo. http://bit.ly/prg-otp  .

[0B] Praha - Bukurešť 799 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

My máme termín 5.5., tak doufám, že nám to taky zruší. Teď už se bojím, že opatření budou stále v platnosti a jít celá rodina na 1-2x testy kvůli 24 hodinám v Bukurešti, to se nám nebude chtít.

0 Citovat

Co jsem pochopil, tak mají tu hranici na blacklistu 300 nakažených na 100 tisíc obyvatel za 14 dní, takže na český poměry cca 2000 lidí denně průměrně za 14 dní. Nicméně to platí asi jen pro povinnost karantény, testy jsou z rumunské strany nejspíš vyžadovány ze všech zemí. Pokud tedy nemáš hotový očkování nebo prodělaný covid.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Je to tak. Momentálně opět posunut restart linky z 30.4. na 3.5.

Nabízí možnost změny termínu bez doplatků, nebo jen vrácení/voucher? 

Mám červen Praha-Bukurešť-Vídeň. Díky. 

0 Citovat

Mám, respektive měl jsem Vídeň -Bukurest-Praha na 1.5.-2.5. už vidím, že to nepoletí, ale cancel ještě nepřišel 😕

Edit: tak ten let z Vídně 1.5. přesunut na 2.5. a let z Bukurešti do Prahy přesunut na 3.5., ale žádné upozornění na email.

0 Citovat

Zkoušel někdo změnit termín? Normálně vyberete termín odletu a příletu a cenu. Tady mi nabízeli jen změnit jeden směr, což mi přijde úchylné. Co když cesta zpátky bude šíleně drahá? Navíc bych nejspíše to musel změnit natřikrát, protože u každé změny kontrolují, zda se termíny nepřekrývají.

0 Citovat

Petr napsal(a):

Nabízí možnost změny termínu bez doplatků, nebo jen vrácení/voucher? 

Mám červen Praha-Bukurešť-Vídeň. Díky. 

Také mě zajímá. Mám posun v obou směrech, nejraději bych refund, ale i změnu termínu, pokud by byla bez doplatku. Máte někdo zkušenost?

0 Citovat

vsetko sa riesi cez ten ich formular tam. zmena letov je celkom jednoducha ale refund to sa asi bude cakat, ja uz cakam mesiac

0 Citovat

zrušený jsem jednoduše změnil v manage my booking bez doplatku.

0 Citovat

Vlastimil B. napsal(a):

zrušený jsem jednoduše změnil v manage my booking bez doplatku.

Díky za info, možná ještě si ten refund rozmyslím.

0 Citovat

Tak Rumuni uz nas pustaju bez obmedzeni. Som zvedavy ci do polky Juna dostanu ti nasi somari rozum s podmienkami  pri navrate...

Mozno nam  to nakoniec klapne.

0 Citovat

Tak super, už mi to posunuli a rovnou o tři dny z víkendu na pracovní dny. V mailu jsem nenašel žádný termín, do kdy musím provést akci. Hrozí mi "promlčení", že budou automaticky brát za schválené? Buď udělám refund teď, nebo budu čekat tři týdny, jak se to u nás s omezeními vyvrbí.

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

Tak Rumuni uz nas pustaju bez obmedzeni. Som zvedavy ci do polky Juna dostanu ti nasi somari rozum s podmienkami  pri navrate...

Mozno nam  to nakoniec klapne.

Nás znamená Slováky nebo i Čechy? :D Nikde jsem nenašel žádný zdroj. Jinak povinnost PCR testu ale asi zůstává tak jako tak, že?

0 Citovat

Bez PCR, nič netreba. Lenže my máme karanténu po návrate tak či tak.. Takže je to jedno

0 Citovat

Ale je to díky tomu, že má Slovensko pod 300 nakažených na 100 000 obyvatel za poslední dva týdny? Nebo to všechno nějak změnili a týká se to i ČR?

0 Citovat

Slovensko, na rozdíl od nás, už od 8.4. není na seznamu zemí, že kterých je vyžadován test a 10 denní karanténa. Pro nás to platí, respektive to platí pro zemi, odkud přiletáš. Takže nevím, jestli Slováci, přilétající z Vídně, na tom vlastně nejsou stejně, jako my, když Rakousko je na seznamu nebezpečných zemí, jako ČR.

0 Citovat

Děkuju, tak v tom případě jsem našel správný zdroj: https://www.cnscbt.ro/index.php/...-covid-19/. Ale jak je to s tou zemí odletu to je teda matoucí, asi správně by člověk měl přiznat všechny země, kde byl za posledních 14 dnů a podle toho se zařídit. Jako blahých časů před mutacemi se systémem UK travel corridors.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Bez PCR, nič netreba. Lenže my máme karanténu po návrate tak či tak.. Takže je to jedno

No ved hovorim, ze mozno to klapne pokial sa zmenia pravidla pri navrate.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Slovensko, na rozdíl od nás, už od 8.4. není na seznamu zemí, že kterých je vyžadován test a 10 denní karanténa. Pro nás to platí, respektive to platí pro zemi, odkud přiletáš. Takže nevím, jestli Slováci, přilétající z Vídně, na tom vlastně nejsou stejně, jako my, když Rakousko je na seznamu nebezpečných zemí, jako ČR.

 

Tu si tiez nie som celkom isty ako to vlastne je.  Ci by ma pustili pri prilete s Rakuska.  Ale za 2 mesiace sa to este urcite vselijak pomeni, a mozno uz na tom zozname nebudu ani Cesi, ani Rakusaci.  Alebo tam budeme zase vsetci, a bude vybavene :)

0