Velikonoce třeba v Kišiněvě ;-)  https://flights.app.goo.gl/cpnEK CZ/NO/NOK  .

[LO] Katovice - Kišiněv 1.370 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

24 reakcí

Velikonoce třeba v Kišiněvě ;-) 

https://flights.app.goo.gl/cpnEK CZ/NO/NOK


ktwkiv.png

0

Dobrý kandidát do zdejší ankety "5 mist ktera uz nikdy nenavstivim".

0 Citovat

A přitom taková blbost:-) Chlape máš můj dlouhodobý bezmezný obdiv za neutuchající entuziasmus a nadšení.

0 Citovat

GF nastavený na CZ/SE/SEK hodí 485 SEK

0 Citovat

mxp napsal(a):

Dobrý kandidát do zdejší ankety "5 mist ktera uz nikdy nenavstivim".

Ještě jsem neměl tu čest - chystám se :-) Čím větší díra, tím lépe. Třeba taková Suceava mi přímo učarovala :-D

0 Citovat

Lukáši pripojuji se k cali,ale kupovat na začátek dubna letenky do Moldavska,to asi nejde nazvat ani bezmeznym optimismem.

Kisinev určitě splni tvé požadavky na pořádnou díru:)))) Ale osobne bych se tam klidně zase podíval.

0 Citovat

Tam je to fakt strašná díra. Začátek dubna tam bude hroznej vopruz. Když už tam musíš, tak až bude tepleji. 

0 Citovat

Snad by to šlo změnit, pokud by se nemohlo. Někdo v tomto vlákně https://www.cestujlevne.com/disk...-635-kc-ow psal, že letenka šla změnit, ačkoliv byla koupená přes OTA. 

Můj optimismus se v posledních dnech smrskl na minimum. Když jsem včera viděl ve zprávách Babiše, jak nadává, že je k dispozici 10 tisíc dávek vakcíny, ale nějak horlivě se neočkuje, tak si ani nechci představit ten chaos, až se bude očkovat plošně ve statisících. Vidím to tak, že na nás, na běžné smrtelníky, se dostane možná příští Vánoce. 

0 Citovat

tak tak, cim vetsi dira, tim lepsi :-D ..jj s tim ockovanim to je uplne o nicem... nakonec jsem vcera ani nebookoval ten Etihad do Kuala Lumpur

0 Citovat

Tak to jsi taky udělal dobře. To nebyla na dnešní dobu žádná extra cena. Já letěl, sice z BUD což ale není takový rozdíl, min ne pro Moraváky, za poslední roky 2x vždy za 10 tis. A jak psal včera Padrino. Do dubna května, než se zase trošku začne létat, bude takových a možná ještě lepších nabídek plno. 

Edit: Aha Kišiněv. Už mlčím :-(

0 Citovat

jj proste jsem to nehrotil, dival jsem se pak pozdeji vecer a trochu zdrahlo i ta KL... myslim, ze jeste nabidky budou, jak pises.. Kdyby to bylo treba 25.11. - 10.12. tak to beru, ale takhle pozde letenky v systemu nebyly.. Navic Viden drahy dojezd, dalnicky, drahe parkovani +3 4 hodinky cesty z Ovy.. nejradsi litam s KLM z Krakova, kolem 11tis jsem sehnal... takze chapu a taky uz mlcim Kisinev/ ne KL :(

0 Citovat

Dálkovky si nechávám až na 2022, tzn. čekám ty super extra mega akce a výprodeje v příštích měsících. Letos se opět zdržím v Evropě. Peripetie s chargebacky ještě nemám zdaleka za sebou, TP pořad visí 20k. 

Co se tyče KIV, to je takový neškodný risk .-)

0 Citovat

Mám opačnou taktiku. Nebaví mě řešit neustálé změny a rušení letů, nebo spoléhání na nenavazující přestupy u lowcostů.

Kupuji jen dálkové linky od května dále. Rozhoduje destinace a cena.

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Dálkovky si nechávám až na 2022, tzn. čekám ty super extra mega akce a výprodeje v příštích měsících. Letos se opět zdržím v Evropě. Peripetie s chargebacky ještě nemám zdaleka za sebou, TP pořad visí 20k. 

Co se tyče KIV, to je takový neškodný risk .-)

Vzhledem k tomu,ze tam snad od září mají Češi zakaz vstup a k aktualni situaci,kdy jsme opět "best in covid" slovy Bureše,ale opacne než na jaře,tak je dle me zcela bez šance se tam začátkem dubna dostat.

LOT sice ma změnu zdarma,ale mam za to,ze se doplácí rozdíl v ceně,což už taková hitparáda není,ale úplně jistý si nejsem a hledat se mi to nechce.

0 Citovat

eremi napsal(a):

LOT sice ma změnu zdarma,ale mam za to,ze se doplácí rozdíl v ceně,což už taková hitparáda není,ale úplně jistý si nejsem a hledat se mi to nechce.

Ano doplácí se rozdíl v ceně, pokud už není k dispozici stejná bookovací třída. 

Jinak ano Padrino. Na nízkonákladovky se dnes nemůžeš spolehnout, a když přičteš přískok s normální aerolinkou plus často i ubytko při přestupu, tak ty super ťuper akce až zas tak skvělé nejsou, o tom že ti kdykoliv může něco vypadnout nemluvě :-). .Jen nechápu, jak s tím TAPem budeš létat. Nebo máš odlet z Prahy? 

0 Citovat

Kdyby se to řídilo bookovací třídou, tak by to jistě šlo zdarma přehodit na léto, kdy letenky z KTW do KIV stojí 2x tolik. Prosím, znova a pořád dokola, nemíchat dohromady dva pojmy: booking class vs. fare , neboť pro routing do KIV je ve stejné knihovací třídě (RBD) několik rozdílných tarifů, každý z nich je jinak naceněný. 

Třeba na červenec je dostupný jen tarif O SAVB14 a na ten zde uvedený velikonoční termín je tarif O ZSAVK0. Každý tarif má nastavené různé podmínky a restrikce; cestovní období, doba pobytu, poplatky atd. 

0 Citovat

Ano ano! Tarif to je. Stydím se. Škoda jen, že to Lukáš tak  detailně nepopisuje, když tu ty akce uveřejňuje ;-).

0 Citovat

Kisinev je dobra diera, preto som tam bol trikrat :D

0 Citovat

Kisinev + Tiraspol... BEST! Člověk tam může potkat i Naděždu :D kde vůbec je ta rudá девушка?

0 Citovat

Dekadentní Kišiněv stojí za a prd. Sedni do maršrutky a jeď se podívat do výstavního a pokrokového Tiraspolu.

0 Citovat

Mám pocit, že Podnestersko je stále uzatvorené pre turistov kvôli covidu

0 Citovat

Tam covid nemají. A i kdyby tak mají Sputnik V.

0 Citovat

období mého největšího alkoholismu je už bohužel pryč :/

0 Citovat

Pro mě Moldávie je prostě víno a Zdob și Zdub, jel bych tam jen kvůli nim:-) Naposledy mně unikli v Oděse o 2 dny:-( 

https://www.youtube.com/watch?v=oWZ_Q2PRfWI

0 Citovat

Skvělé, energické, díky za tip. Mám rád Gorana Bregoviče a jeho Wedding and Funeral Orchestra, je tam prostě ten balkánský rytmus :-)))

0
24 reakcí