Ještě aby to zrušili a já to mohl přesunout k letence KTW-AUH za 300 Kč :-D  .

[5W] SKG-AUH nebo AUH-SKG 6 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Ještě aby to zrušili a já to mohl přesunout k letence KTW-AUH za 300 Kč :-D


179eb64c-dd98-4524-85ca-a0302a66bc55.jpeg

0

kupene, vdaka :)

0 Citovat

S tím Abú Dhábím opatrně. Loni na podzim jsem koupil linku z Budapešti na letošní říjen s tím, že s tím budou hýbat a posunu si to podle libosti. Linka byla tehdy ještě pod pending regulatory approval. Doteď ani jedna změna.

0 Citovat

Jako za 6Kc asi neni potreba davat pozor.-)

0 Citovat

Letenka je prakticky zadarmo, ale tam je riziko povinných drahých testů, placené karantény, nebo uvíznutí ať už v destinaci, nebo na cestě ...

0 Citovat

Michal napsal(a):

S tím Abú Dhábím opatrně. Loni na podzim jsem koupil linku z Budapešti na letošní říjen s tím, že s tím budou hýbat a posunu si to podle libosti. Doteď ani jedna změna.

Mam 20 leteniek (polovica kupovana v July) a zatial vsetky bez jedinej zmeny :) Taka Larnaca sa uz aj pomaly blizi ...

No ale k tomuto pripadu s SKG, tak cesta ku rebookingu do Katowic je teda riadne zarubana. Najprv, by sa musel clovek dostat na Sofiu, nasledne na Cluj a tak aspon na Budapest .. skratka mozno vediet cez infolinku, ale skor nie :) Inac su to len vyhodene drobne

0 Citovat

Myslim,ze uz ani vyhodit nejdou ,alespon jsem  to uz za 1AED  nenasel nejlevneji se mi otevrela  zpatecni letenka na unor ze Solune  za  20 eur s klubem  ten uz mam propadly ,tak by to byl dalsi vydaj a jeste  hledani cesty do Solune  A jeste jim blbnou stranky 

0 Citovat

Jak vypadá se vstupem, není potřeba 14denní karanténa i když tam budu mávat negativním PCR testem ? :D 

0 Citovat

Koupeno na unor za 11kc :-). Treba bude moznost rebookingu..

0 Citovat

Petr napsal(a):

Jak vypadá se vstupem, není potřeba 14denní karanténa i když tam budu mávat negativním PCR testem ? :D 

Ano, momentálně je potřeba negativní test, poté 14 dní karantény, přičemž 12. den karantény je potřeba nový test

0
9 reakcí