Smartwing zase začaly lítat do Dubaje, zpáteční letenky na říjen, listopad a prosinec vycházejí na cca 6000 Kč s cabin bag nebo cca 7000 Kč s odbaveným zavazadlem.  .

Smartwings - PRG - Dubai za 2970 Kč (OW)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Smartwing zase začaly lítat do Dubaje, zpáteční letenky na říjen, listopad a prosinec vycházejí na cca 6000 Kč s cabin bag nebo cca 7000 Kč s odbaveným zavazadlem.

0

No a ?

0 Citovat

Máš s tím nějaký konkrétní problém?

0 Citovat

Já bych se s inzercí těchto zoufalců vůbec neobtěžoval. Ten termín za 6k je tam tak maximálně jeden, vše ostatní vychází 8k+ bez zavazadla. 

0 Citovat

A mám dojem, že létají na terminál č. 2, co je bez metra. V neděli jsem je tam viděl.

0 Citovat

Tak 6000 nie je až taká tragédia pre Pražákov. Predpokladám, že je to stále lepší deal ako povedzme Wizzair z Budapešti za 3000 czk.

0 Citovat

Tak na takovou cenu se nikdo nedostane. Ve většině případů je to od 8.000 výš a bez zavazadla. To mi jako extra cena nepřijde, zvlášť v kombinaci se Smrtwings.

0 Citovat

Když jsem se na to díval po dopoledne a po obědě, tak termínů za 6000 se dalo najít dost, jak to vypadalo později už nezkoumám, co jsem chtěl, mám zařízeno.

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

A mám dojem, že létají na terminál č. 2, co je bez metra. V neděli jsem je tam viděl.

Rezervačí systém ukazuje, že odListopadu operují na Terminál 1

0 Citovat

Já nechápu co je na tom tak zvláštního? Dubaj ani za 6k není žádná extra pecka, zejména se Smartwings. 

0
9 reakcí