Nalezeno v Matrixu.. Ale hezky chybka..  .

Maledivy z Blavy first class 18 490,-

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Nalezeno v Matrixu.. smiley Sice (podle me) non-bookable (ani na strankach flydubai) - ale aspon pro pobaveni.. Jinak flydubai ani nema first class.. Na jejich strankach to odpovida cenove economy.. smiley Ale hezky chybka.. smiley V tom kalendari to vypada opravdu smesne vedle tech zbylych castek smiley

0

Už by hlavně mohli nahodit ty promo tarify smiley zrovna dnes jsem checkoval a nic..

PS: nebylo moc příjemný čekat, než se mi načte tohle vlákno smiley

0 Citovat

Dave ak by si nahodou nieco zaujimave objevil daj prosim ta vediet aj ked ja tam ziadne zazraky z blavy necakam mozno prekvapia smiley

0 Citovat

Titulek mě krásně nažhavil. smiley. Škoda toho. Pěkná chybka

0 Citovat

Prave presne to hledam nejaky pekny vylet na kveten. Zkousnul bych i business toto je snova kombinace svatky+dobra destinace+first dal bych o neco vic nez 19K

0 Citovat

Pánové neberte mojí otázku špatně, ale co vás vede k nadšení u letenky za tak vysokou sumu? Nebo že dokonce byste dali i více.. To těch pár hodin v lepší sedačce opravdu stojí za takové peníze, nebo je to spíš o tom pocitu, že jsem byl někde, kde je mi to běžně zapovězeno? Prostě to nechápu smiley

0 Citovat

a) tech par hodin za to opravdu stoji
b) proc neletet business / first class za cenu economy (normalne ta letenk stoji 17k - 18.5k za A je proste neodolatelne)
c) zkus to a uvidis sam v cem spociva to nadseni.. smiley

0
6 reakcí