Ahoj, Než se dostanu ke svojí otázce, chci poděkovat za existenci tohoto webu, který miluju, a díky kterému jsem naplánovala většinu svých cest :) Všechny palce nahoru! Nicméně – situace je taková, že posledních pár let nežiju v ČR, a tudíž většinou nemůžu akcí a tipů využít. Proto se chci zeptat: Existuje nějaká mezinárodní alternativa cestujlevne?  Kde hledáte cenově zajímavé letenky s odletem/návratem odjinum než z ČR?  .

Kde hledáte cenově zajímavé letenky s odletem odjinud než z ČR? - Alternativy Cestujlevne.com

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

12 reakcí

Ahoj,

Než se dostanu ke svojí otázce, chci poděkovat za existenci tohoto webu, který miluju, a díky kterému jsem naplánovala většinu svých cest :) Všechny palce nahoru!

Nicméně – situace je taková, že posledních pár let nežiju v ČR, a tudíž většinou nemůžu akcí a tipů využít. Proto se chci zeptat:

Existuje nějaká mezinárodní alternativa cestujlevne? 
Kde hledáte cenově zajímavé letenky s odletem/návratem odjinum než z ČR?

0

Asi by pomohlo uvést zemi, kde žiješ.

1 Citovat

O alternativě CL ve světě nevím, alespoň pokud jde o záběr (letenky, cestopisy, průvodci, komunita, fórum...), ale pokud ti jde jen o tipy na levné letenky, tak si myslím, že použitelný je server fly4free.com, kde si můžeš navolit výchozí oblast, kterou chceš sledovat.

2 Citovat

Libor_S napsal(a):

Asi by pomohlo uvést zemi, kde žiješ.

Ve Španělsku (Tenerife)

0 Citovat

Europe flight deals - Flight deals from Europe, USA, Asia and Australia | Fly4free

1 Citovat

mirjur napsal(a):

O alternativě CL ve světě nevím, alespoň pokud jde o záběr (letenky, cestopisy, průvodci, komunita, fórum...), ale pokud ti jde jen o tipy na levné letenky, tak si myslím, že použitelný je server fly4free.com, kde si můžeš navolit výchozí oblast, kterou chceš sledovat.

 

Moc děkuji, to vypadá slibně 👍

0 Citovat

Ještě jsem si vzpomněl na travelfree.info

1 Citovat

Na business a nejen na něj: https://www.premium-flights.com/

1 Citovat

luxury flight club a flyertalk-premium fare deals. Vcerejsi deal prisel z LFC - mnoho hodin predtim, nez se strhnul hype na FT. Coz uz casto byva zacatek konce podobnych dealu. Secretflying.com, flightor.

 

1 Citovat

Jak fly4 free tak secret flying  maji chybu v tom,ze vetsina super cen se v okamziku prezentace uz neda koupit (ale nezkousel jsem jen jsem se dival ) navic pak aktualni nakup je od pochybnych prodejcu a serioznejsi uz maji jinou cenu  Na Spanelsko se dost orientuje Volotea nebo  Vueling Pokud jde o cestu po Evrope tak dobre ceny byvaji z Ryanairem do Irska , UK.pochopitelne vnitrozemske  Kanary atd..Nakupoval bych primo u letecke spolecnosti Mimo Evropu me napada Scoot jestli vubec jeste funguji  litali z  Barcelony 

Jinak me jen napada, proc by neslo vyuzit akci CL ? Prece Spanelsko neni na druhe strane zemekoule  a vetsina dobrych nabidek stejne nemusi mit ani odlet z CR Taky neziju v CR a vicekrat jsem psal o tom ,ze by bylo dobre zverejnovat i nabidky  z ruznych mist po Evrope

1 Citovat

Vsem moc diky! Vsechno zkouknu. 

Samozrejme cestujlevne sleduju i nadale, ale primarne jsem doufala v nejaky server, kde by se daly sledovat lety ze spanelskych nebo portugalskych letist

0 Citovat

Ale existuje např. to fly4free.com - stačí si tam nastavit Španělsko.

Ale musíš počítat s tím, že ti to pak neukáže třeba akci, kde je odlet ze sousedního Portugalska nebo Francie. Proto je lepší nastavit si tam celou Evropu.

Ono ani CL neukazuje primárně akce (lety) z ČR, protože je toho minimum.

1 Citovat

Ono toho minmum neni jen z jinych mist ,ktere se neprezentuji to proste  clovek musi pohledat sam a vlozit do toho svuj cas

Jen me jeste tak napadlo, jak funguje nebo nefunguje azair ? Sveho casu to spatne nebylo Dlouho jsem ty stranky nenavstivil, byly tam pak dost chyby Po Evrope se to ale dalo vyuzit Do urcite miry je pomocnik trosku i skyscanner, ale je treba s obema trosku vic umet pracovat a tak nejak mit  sve napady a nespolehat jen na to co system najde  

Temi napady mam na mysli trosku prehled, odkud kam ruzne spolecnosti letaji a jakou mivaji cenovou politiku pri tvorbe cen a taky se nebranit prestupum ,noclehu cestou, nebo navratu na jine letiste nez to vychozi dojezdu vlakem ci autobusem atd

Chapu, ze to pro toho kdo ma za rok mesic dovolene a jinak je od pondeli do patku v praci moc neni ,ale je to o tom,ze bud do toho vlozim cas a urcite nepohodli nebo to proste zaplatim

 

1
12 reakcí