Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit vyhodne letenky do Thajska - Kuala Lumpur, Bangkok, Krabi, pripadne ine.. alebo aj Manila by asi mohla byt - nasla som lacne lety do Thajska ci na Bali z Manily od AirAsia..  V ramci Thajska by som chcela vyuzit akciu od AirAsia -Langkawi, Phuket, KohSamui,Krabi, a prelet na Bali.. - alebo aspon nieco z toho, idealne na 3 tyzdne..alebo co by ste urcite doporucili vidiet, zazit v Thajsku, pripadne Bali? Termin flexibilny, ale idealne aby bolo stabilne pocasie :-) Ale ta akcia s Air Asia je asi len na lety do marca, či? Dakujem velmi pekne za veškeré rady.. :-)  .

Thajsko 2023

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

3 reakce

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit vyhodne letenky do Thajska - Kuala Lumpur, Bangkok, Krabi, pripadne ine.. alebo aj Manila by asi mohla byt - nasla som lacne lety do Thajska ci na Bali z Manily od AirAsia..  V ramci Thajska by som chcela vyuzit akciu od AirAsia -Langkawi, Phuket, KohSamui,Krabi, a prelet na Bali.. - alebo aspon nieco z toho, idealne na 3 tyzdne..alebo co by ste urcite doporucili vidiet, zazit v Thajsku, pripadne Bali? Termin flexibilny, ale idealne aby bolo stabilne pocasie :-) Ale ta akcia s Air Asia je asi len na lety do marca, či?

Dakujem velmi pekne za veškeré rady.. :-)

1

Uffff

2 Citovat

S Cebu pacific z Dubaje do manily a do dubaje z Vídně s Wizz. Když budeš mít štěstí vejdeš se do 10k.

Ne vážně, tohle je tak obecny požadavek že si to vygoogli. 

1 Citovat

Potrebovala bych nejake promo kody od Air Asia!:)

0
3 reakce