Pokud má někdo Dinersku, může na Rumbo.es zakoupit zpáteční letenky z Prahy do Benátek s Voloteou za 0,46€  .

[V7] Praha - Benátky za 13 Kč (Diners)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Pokud má někdo Dinersku, může na Rumbo.es zakoupit zpáteční letenky z Prahy do Benátek s Voloteou za 0,46€ smiley

Ostatní přes volotea.com mají zpátečku za 19€ bez nutnosti mít členství. Pouze týdenní pobyty.



0

A ještě jeden termín pro jednu osobu Praha - Nantes za 1€

0 Citovat

Super, na tohle jsem přesně čekal. Díky

0 Citovat

je akcí přes Dinners více, vyplatí se ji pořizovat? Díky

0 Citovat

Rumbo má dlouhodobě v promu Dinersku, ale kvůli 20€ úspoře bych si jí nezařizoval. Tuším, že to je pořizovací náklad.

0 Citovat

Máme letenky do Benátek, díky! Zrovna se nám hodil termín, plánovali jsme v září smiley

0 Citovat

A to jsem si říkal, že září nebude pro nikoho na týden moc zajímavé a raději jsem hodil akci do fóra smiley

0 Citovat

Zdravím všechny,

mohl by mi prosím někdo poradit? Chtěl jsem využít akce a koupit si letenky do Benátek na stránkách Volotea, zkoušel jsem různé termíny, měl jsem otevřená různá okna s různými termíny, až jsem finálně našel super termín za 10EUR...zadal jsem všechny údaje, platební kartu a radši jsem ještě jednou proklikal termíny v druhém okně, jestli se neuvolnilo lepší datum. U toho sem tam naklikal nějaké lety jen tak...nic nevyhovovalo...tudíž sem se vrátil na minulou kartu, kde jsem měl připravený booking za 40 EUR...zkontroloval jsem údaje a potvrdil zabookováni.

Následně mi vyjelo shrnutí, kde ale byl vypsaný byl úplně jiný let za 170 EUR v jiném termínu (došlo, že to byl let z jiné karty co sem měl otevřenou). Jak je to ale možné, když sem kliknul myší na potvrzení v okně kde bylo jasně napsáno 40EUR?

Najednou mám zabookovaný let, který je více jak 4x dražsí a s absolutně nevyhovujícím termínem...a nevím co mám dělat... smiley podle podmínek je změna termínu za 50EUR za let takže to mi také moc nepomůže...

Předem moc děkuji za jakékoliv rady smiley

0 Citovat

To je holt neznalost fungování prohlížeče. Automaticky jsi odeslal informace z minulého okna :/ Zkus jim to takhle popsat a třeba ti jej povolí zrušit. Ale moc bych na to nesázel.

0 Citovat

Díky, zkusím to a uvidím...a nevíš prosím, jestli ten poplatek 50 Eur za změnu termínu platí na celý booking, nebo jen na jeden let? Kdyby zas někdy byla akce, tak by se mi to třeba vyplatilo změnit, kdyby to bylo jen 50EUR...ale platit 50EUR za změnu jedné cesty a 50 EUR za změnu zpáteční to už by bylo k ničemu...

0 Citovat

Pánové, už tam někdo z vás s dinerskou platil?
Zajimá mě, jestli opravdu platí pravidlo, že se na ní dá využít sleva pouze jednou za 3 měsíce.
Díky

0 Citovat

To quejcik:
na tohle to chce využívat různé prohlížeče. Např. firefox + chrome. V jednom mít svůj výběr a v druhém listovat.

0 Citovat

Díky za tip Ronalde, naštěstí (i když sem to opravdu nečekal) mi Volotea vrátí peníze. Je však potřeba jim napsat přímo na Facebook a ideálně okamžitě...svést to na chybu systému a ideálně se jim tam psychicky zhroutit smiley

0 Citovat

ty 19€ už jsou fuč

0
13 reakcí