Čau, tak v pátek mi přišlo oznámení že můj let do Alexandrie z akce http://cestujlevne.com/letenky-alexandr ... -3-205-kc/ se ruší, že letecká společnost zrušila linku z/do Borg El Arab. Jsem sám nebo je Vás více? Dá se nějak domoci odškodnění? Díky za rady .

Zrušení letu do Alexandrie

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

18 reakcí

Čau, tak v pátek mi přišlo oznámení že můj let do Alexandrie z akce http://cestujlevne.com/letenky-alexandr ... -3-205-kc/
se ruší, že letecká společnost zrušila linku z/do Borg El Arab.

Jsem sám nebo je Vás více?
Dá se nějak domoci odškodnění?

Díky za rady

0

Mě zrušili let do Sharmu, takže je to asi plošné.

0 Citovat

Nestras smiley Na jaky termin jsi to mel, ja mam srpen a zatim v systemu Aegean itinerar proad je.

0 Citovat

No ty máš na srpen a já až na konec září 20.-28.9 a už to mám zrušené smiley
Na viewtrip.com mám itinerář taky stále, se statusem potvrzené ale pouze let z Prahy do Athén z Athén do Alexandrie je status Nelze - let se neuskuteční.... smiley

0 Citovat

Hlásím také zrušeno. Měli jsme let 25.5. až 2.6. Zrušili let ze Sharmu do Athén 2.6. Jelikož bylo zrušeno 11 dní před odletem, předpokládám, že máme nárok na náhradu škody, když je vše na jedné letence.

0 Citovat

Já se domnívám že to je trochu jinak a zkušenější mě opraví.

Řeším stono letenek Praha-Sharm na 29.6-11.7. Aegan ruší letenku jako celek (4 lety Praha-Ateny-Sharm a zpět). V systému aegan jsou lety stále nabízeny ale když se dojde nakonec rezervace, je zde zmínka že lety jsou operovány Olympikem nebo Egypt air na které podle SA nelze přebookovat původní letenky. Není možné že je to kvůli ceně letenek které nebyly košér?

0 Citovat

Ja mam Alexandrii, kde druhej let je od Olympic air. V systemu jsou lety porad uvedeny, tak predpokladam, ze stale plati. Posilal jsem dneska email, jak to vypada, tak uvidime.

0 Citovat

Ahojky,
také ten samý problém, ale s Sharmem...smiley , (odlet září). Student A mi nabízí vrácení plné částky za letenky včetně té z Prahy, i když ta zrušena nebyla...pouze ta z Athén do Sharmu či kompenzaci v podobě jiných letů, ale ještě nevím za kolik peněz. Jinak samozřejmě mám již booklý hotel a zaplacený...škoda těchto komplikací..Info ohledně vrácení peněz od dopravce je do 2 měsíců na účtu snad...

0 Citovat

Škoda že už nemám k nahlédnutí info o letence, ale myslím že můj let ATH-HBE-ATH také operoval Olympic Air, ale teď už si to ověřit nemohu. No nic pojede se jinam smiley

0 Citovat

POkud Vam to zrusi min jak 14 dni pred odletem, tak si musite stat tvrde za svym a byt neustupny pokud chcete letet. Podle pravidel EU vas musi prebookovat I na jineho dopravce a je jedno kolik jste za letenku zaplatili.

Jinak Aegean vlastni Olympic air, takze je uplne jedno zda lety operovane Aegean jsou zrusene, ale lety Olympic jsou v provozu. Nechat se prebokovat na lety operovane Olympic a zase si stat tvrde za svym, ze uz mam zaplacene ubytko, auto a ze v pripade neprebokovani budu vymahat tyto dodacne naklady na nich.

0 Citovat

Čauky, tak mi nabídli jiné lety v tom samém termínu, ale o jeden přestup více...takže to jde a hotel rušit nemusím...smiley

0 Citovat

Můžu se zeptat jak jsi toho dosáhla? Já kývnul na storno ale letěl bych rád.

0 Citovat

Ahojte, som v tomto laik, preto môže moja otázka znieť hlúpo, ale pre istotu.. smiley zrušenie týchto letov do alexandie (praha - atény - alexandria a späť) sa týka paušálne všetkých letov kúpených cez akciu cetujlevne? aj keď nám neprišlo info o zrušení letu? resp. je možné očákavať zrušenie letov, keď máme letieť až na konci augusta? smiley alebo je to ok, ak nám info o zrušení neprišlo? ďakujem za odpoveď

0 Citovat

ďakujem za info smiley

0 Citovat

Ne jen Sharm, me osobně i Alexandrii i když byl let operován Olympic air a to v termínu 20.9.-28.9. smiley

0 Citovat

ale predpokladám, že ti prišla informácia o zrušení smiley

0 Citovat

U me taky lety ATH-HBE-ATH 5-10.10 jsou zruseny. Volal jsem agentovi, ktery mi prodal letenky, a byly letenky zmeneny na Egyptair s prestupem v Kahire. Navic zadal jsem agenta o zruseni jedneho letu z Kahiru do Alexandrie a Aegean k tomu souhlasil - ted to vypada: PRG-ATH-CAI a zpatky HBE-CAI-ATH-PRG.

0 Citovat

A kdo ti to prodával? Studentagency?

0 Citovat

Ne, airtickets.

0
18 reakcí