Ahoj, asi za mesic letim pracovne na rok do Durban v Jizni Africe - muzu si vybrat jakoukoli letenku (o cenu nejde, plati firma) Diky Honza .

Cesta do Durbanu (South Africa)

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Ahoj, asi za mesic letim pracovne na rok do Durban v Jizni Africe - muzu si vybrat jakoukoli letenku (o cenu nejde, plati firma) smiley poradite mi - s jakou spolecnosti letet? Ktera ma nejlepsi sluzby / jidlo? Radeji zvolit jeden prestup (s delsim cekanim - let pres Dubaj - cekani 10 hodin) nebo 2 prestupy?
Mam uz FTR status u Lufthansy
Diky za jakoukoli radu smiley Diky Honza

0

Když je to na firmu tak bych to vzal Lufthansou + Sout African s 2 přestupy komplet ve firstclass a A-380 jako bonus a to vše za pouhých 175 267,- Kč smiley smiley

0 Citovat

V turistické třídě?

0 Citovat

Kez by ten first class sel smiley

Bohuzel nam firma zaplati jen economy.

Ktera spolecnost ma nejlepsi sluzby na palube etc? Poradite?

0 Citovat

tak trip do JAR by som asi preferoval s Emirates alebo s QatarAirways ....

0 Citovat

Turkish (Praha-Joburg za plusmínus 15 hodin) + South African například

0 Citovat

Jestli mas status u * aliance, tak bych letel "se svyma" smiley Qatar je oneworld, EK mile nejsou spatny, ale chce to hodne sluzebek do Asie, jinak v nich nevidim moc velkej prinos smiley - navic nocnich 10h v DXB neni zadnej med, pokud si clovek nemuze chrupnout v business loungi na pohovce smiley

Tzn. Luftwaffe, jestli litaj nejakej rozumnej spoj, pripadne ty TK..

Muzu se este zeptat jak si vyresil stehovani na rok ? Letis akorat s kuframa nebo si posilas kontejner ? Budu resit za par tydnu to same, 1.1.2016 (resp par tydnu predtim) nas ceka velke stehovani, tentokrat nastesti spravnym smerem smiley

0 Citovat

DXB má takovou tajnou apsidu, brány 38-44 nebo tak nějak jsou v taovym přístavku, ze kterýho v noci nic nelítá a je tam úplnej klid, možno spát na koberce za lavičkama a nabíjet elektro zároveň smiley Není to nic echtovního, ale za studentských let jsem to 2x využil smiley

0 Citovat

Sorry za off-topic, ale nenabizi Emirates v Dubaji prespani zdarma pri dlouhem cekani na spoj? Ja mel za to, ze jo, ale vsichni pisete o spani na laveckach, tak jsem jakysi zmateny.

0
8 reakcí