Jdu se zeptat zkušenějších. Skyscanner mi našel letenky z Prahy do Dubaje v prosinci 2016 za 3700,- se Smartwings přes Tripstu. Samotné Smartwings však na období druhé půlky prosince ještě letenky neprodávají. Není to divné? Mám koupit hned nebo počkat? .

Dubaj 12/2016

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Jdu se zeptat zkušenějších. Skyscanner mi našel letenky z Prahy do Dubaje v prosinci 2016 za 3700,- se Smartwings přes Tripstu. Samotné Smartwings však na období druhé půlky prosince ještě letenky neprodávají. Není to divné? Mám koupit hned nebo počkat?

0

Ja by som kupoval ihneď keď tak tak ti to prebookuju na inu spoločnost alebo vrátia peniaze smiley Nič na tom nemôžeš stratiť

0 Citovat

jsou tam i hezke datumy pres sivestr smiley kupoval jsi to?

0 Citovat

Zkoušela jsem to v termínu 15.-18.12., ale opravdu to nešlo dotáhnout (teď už to nabízí levně jen týdenní pobyty, které zřejmě taky budou prázdnou bublinou).

0 Citovat

kdyz jsem to videl pred pul rokem v matrixu uplne stejne tak se nedal dohledat ani prodejce, proto me to zajimalo. tak diky! smiley

0 Citovat

taky jsem to zkusil, neprošlo ani přes GOTOGATE ani přes TRIPSTA. Hned v druhým kroku hlásí, že už je cena nedostupná.

0
5 reakcí