Ahoj. Zkuste mrknout na lety Oslo-Bangkok s Qatar Airways (business class), odlet od 29. září s návratem víceméně libovolně až do listopadu. Dneska se mi podařilo koupil zpátečku Oslo-(Dauhá)-Bangkok s Qatarem (business) na září/říjen 2016, vše operované 787kou nebo A380kou, celkem za cca 600 liber. PS: Máte někdo zkušenosti s business class lounge "Al Mourjan" v Dauhá? Na zpáteční cestě je tam celkem dlouhá mezera, takže ybch potřeboval vědět, jestli stojí za to objednávat hotel, nebo jestli je v business lounge Qataru nějaký místo, kde se člověk může (s grácií) prospat? Myslím tím něco na způsob hotelových pokojů (sprcha, postel), co jsou na některých evropských letištích, myslím že třeba ve FC lounge ve Frankfurtu... Předem díky  .

Business class Oslo-Bangkok za 600 liber (Qatar)

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Ahoj.

Zkuste mrknout na lety Oslo-Bangkok s Qatar Airways (business class), odlet od 29. září s návratem víceméně libovolně až do listopadu. Dneska se mi podařilo koupil zpátečku Oslo-(Dauhá)-Bangkok s Qatarem (business) na září/říjen 2016, vše operované 787kou nebo A380kou, celkem za cca 600 liber.

PS: Máte někdo zkušenosti s business class lounge "Al Mourjan" v Dauhá? Na zpáteční cestě je tam celkem dlouhá mezera, takže ybch potřeboval vědět, jestli stojí za to objednávat hotel, nebo jestli je v business lounge Qataru nějaký místo, kde se člověk může (s grácií) prospat? Myslím tím něco na způsob hotelových pokojů (sprcha, postel), co jsou na některých evropských letištích, myslím že třeba ve FC lounge ve Frankfurtu...

Předem díky smiley

Honza

0

Sprchu tam mít určitě budeš, místo na spaní netuším.. smiley

Jinak třída I dává 125% mil do FFP, ale pokud je budete sbírat v rámci Qataru tak obdržíte 3x tolik jako bonus k této promo akci. To dělá čistých 80.000 mil a s tím už dá něco vymyslet smiley

0 Citovat

A k uchování těch mílí je v tomhle konkrétním případě potřeba co? Nějaká věrnostní karta od OneWorld?

UPDATE: Píšu rychleji než myslím smiley Na těch 80 000 mil teda stačí běžná zákaznická karta od Qataru?

0 Citovat

A nejake ine destinacie v biznis z Osla si nenasiel?

0 Citovat

Prý byly (jsou) hodně zlevněné i další destinace v JV Asii, dokonce snad i Austrálie (všechno s Qatarem přes Dauhá), ale neměl jsem čas to zkoumat. V těchhle cenách to byla na 99,9% chyba (vzniklá společně s tím novým tarifem Travel Festival, nebo jak to nazvali).

Zajímavý bylo, že to vydrželo dost dlouho (kupoval jsem to asi po 4 hodinách od chvíle, kdy jsem dostal echo) a možná je to ještě pořád aktuální. Na přelomu června/července jedu do Ugandy a Rwandy, tak jsem si chtěl celej trip prodloužit s tím nedávným businessem u Ethiopian do JAR, ale o fous jsem to nestihnul. Tohle bylo naopak aktuální fakt ještě dlouho po oznámení...

0 Citovat

Žádných 3x miles nedostaneš. 600 GBP to ukazuje na nějakýho prodejce, takže si to koupil přes prodejce, takže nemáš nárok. Nárok na ten bonus mají jen lidi co to koupili na stránkách QR.

0 Citovat

Jo, to mě taky napadlo smiley

0
6 reakcí