Ahojte, přidávám tip na okružní výlet přes severní Evropu, plánovala jsem pro sebe a přítele, ale nedostane volno... Tak doufám, že to někomu bude užitečné, aby moje hledání nepřišlo nazmar 26.5. Vratislav - Oslo - Ryanair, 59 zlotých (cca 360,-) - do Vratislavi se dostanete z Prahy se společností Polskibus za cca 300,- (ale dají se vychytat i jízdenky za 1 nebo 10 zlotých, tzn. 6 nebo 60 korun) - doprava z letiště do Osla stojí cca 500,-, takže jsem hledala ubytování v blízkém Mossu (doporučuji airbnb.com), odsud výlet trajektem do Hortenu (120,- jedna cesta), příroda kolem vypadá moc pěkně, totéž skandinávská architektura 28.5. Oslo - Riga - Ryanair, 129 norských korun (cca 390,-) 30.5. Riga - Kodaň - Norwegian, 19,50 euro (cca 560,-) 1.6. Kodaň - Praha - Norwegian, 35,70 euro (cca 1000,-) Celkem letenky: cca 2300,- Celkem i s transporty z letišť a ubytováním (předběžný odhad): kolem 8500,- Kdyby se někomu plán líbil, napište mail, pošlu vám celý soubor s podrobnými informacemi  .

Letenky: Vratislav - Oslo - Riga - Kodaň - Praha

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

0 reakcí

Ahojte, přidávám tip na okružní výlet přes severní Evropu, plánovala jsem pro sebe a přítele, ale nedostane volno... Tak doufám, že to někomu bude užitečné, aby moje hledání nepřišlo nazmar smiley Je to od 26.5 do 1.6. smiley

26.5. Vratislav - Oslo
- Ryanair, 59 zlotých (cca 360,-)
- do Vratislavi se dostanete z Prahy se společností Polskibus za cca 300,- (ale dají se vychytat i jízdenky za 1 nebo 10 zlotých, tzn. 6 nebo 60 korun)
- doprava z letiště do Osla stojí cca 500,-, takže jsem hledala ubytování v blízkém Mossu (doporučuji airbnb.com), odsud výlet trajektem do Hortenu (120,- jedna cesta), příroda kolem vypadá moc pěkně, totéž skandinávská architektura

28.5. Oslo - Riga
- Ryanair, 129 norských korun (cca 390,-)

30.5. Riga - Kodaň
- Norwegian, 19,50 euro (cca 560,-)

1.6. Kodaň - Praha
- Norwegian, 35,70 euro (cca 1000,-)

Celkem letenky: cca 2300,-
Celkem i s transporty z letišť a ubytováním (předběžný odhad): kolem 8500,-
Kdyby se někomu plán líbil, napište mail, pošlu vám celý soubor s podrobnými informacemi smiley

0
0 reakcí