Dobrý večer.Poradil by mě někdo prosím,jak můžu nejlépe koupit zpáteční letenku na srpen do NYC?Moc děkuji  .

zpáteční letenka NYC

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Dobrý večer.Poradil by mě někdo prosím,jak můžu nejlépe koupit zpáteční letenku na srpen do NYC?Moc děkuji smiley

0

cez internet

0 Citovat

dobrá rada))))))))

0 Citovat

aka otazka, taka rada:) zatial vieme, ze srpen, ale odkial (ci len praha, alebo moze byt aj vieden, budapest, nemecko, polsko), na kolko dni...

0 Citovat

NJ,pravda)))))) smiley ...nejlépe odlet z Prahy,Wroslaw(ale to nevím zda to jde nějak nakombinovat)a cca týden

0 Citovat

pozeram ze Air France ma slusne ceny na august/srpen a ceste naspat dokonca bez prestupu
https://www.pelikan.cz/cz/flights/list? ... rbd=0&ct=0
To uz zalezi na tebe, ci preferujes mat fixny datum a letisko hned za rohom + super casy letov/kratke prestupy , alebo si ochotna si pockat na nejaku akciu, kde zvycajne sa tieto parametre nesplnaju - bud je super cena, ale zle casy, alebo daleko letisko a pod smiley

0 Citovat

Tak jdu,mrknout a uvidím.Já asi nemusím čekat na nějakou akci jelikož na ně stejně nemám štěstí)))))Ještě,kdybych mohla využít mile,tak by to bylo super,ale jelikož mám jenom čsa,tak mam smůlu))))))))Moc děkuji za pomoc)))))

0 Citovat

no to je airfrance/delta/csa kombinacia skyteam, takze mile dostanes...aspon nieco smiley

0
7 reakcí