Zdravím, v únoru 2017 plánujeme cestu Praha-Ho či Minovo město a zpět Denpasar (Bali) - praha. Chtěli bychom letět nejspíš s Emirates. Chci se zeptat, zda je reálné, že u nich půjde cena ještě dolů? jak dlouho před odletem je nejdéle koupit? .

Jak dlouho před odletem se vyplatí koupit letenky?

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Zdravím, v únoru 2017 plánujeme cestu Praha-Ho či Minovo město a zpět Denpasar (Bali) - praha. Chtěli bychom letět nejspíš s Emirates. Chci se zeptat, zda je reálné, že u nich půjde cena ještě dolů? jak dlouho před odletem je nejdéle koupit?

0

U Emirátes nezbývá, než čekat na nějaké promo. Emirates se dlouhodobě drží nad průměrem, prej jsou luxusní smiley
Obecně je nejlepší letenky kupovat 2-3 měsíce před odletem. S příchodem několika čínských dopravců bych spíše čekal nejzajímavější nabídky právě u nich.

0 Citovat

taky cekam, na povanocni letenku do SHA a zpatky z HKG
loni jsem koupil podobne z MUC -> PEK a zpet HKG -> MUC za 15 K i pres vanoce a silvestra s emirates
ted jsem na 15 zatim z BUD a porad to leze dolu


emirates nejsou luxusni ? ja jsem zatim lepsim neletel .,,,

0 Citovat

Ok, no budu to sledovat dál, asi teda nejdýl říjen/listopad, uvidíme.....

0 Citovat

Ahojte všichni, chtěl bych koupit letenky na Maledivy, poradíte kdy nejlépe? Chtěl bych letět v lednu 2017. Upřednostňuji maximálně jedno mezipřistání, jedu s rodinou. Vím že to bude dražší, ale kdy je to nejvýhodnější, s jakou společností a odkud? Děkuji za odpověď

0
4 reakce