Ahoj, mám koupené letenky na celý únor na Filipíny a plánuju te vnitrostatání lety po ostrovech. Zatím ještě nemám přesný itinerář, ale vypadá to, že budu potřebovat lety: Manila to Boracay Boracay to Cebu Cebu to Puerto Princessa Puerto Princessa to Manilla Je mi jedno, jestli poletím s Cebu, AirAsia nebo Phillipine airlines, ale pravděpodobně budeme mít jedno kabinové zavazadlo. Jelikož vůbec nemám představu, kolik je u těchto letů dobrá cena, rád bych se na to zeptal vás. Taky bych rád věděl, jestli se u těchto segmentů objevují pravidelně nějaké akce a jestli byste koupili letenky už te nebo počkali, jestli se cena nesníží. Letíme dva. Díky! .

Vnitrostátní letenky po Filipínách

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Ahoj,

mám koupené letenky na celý únor na Filipíny a plánuju te vnitrostatání lety po ostrovech. Zatím ještě nemám přesný itinerář, ale vypadá to, že budu potřebovat lety:

Manila to Boracay
Boracay to Cebu
Cebu to Puerto Princessa
Puerto Princessa to Manilla

Je mi jedno, jestli poletím s Cebu, AirAsia nebo Phillipine airlines, ale pravděpodobně budeme mít jedno kabinové zavazadlo. Jelikož vůbec nemám představu, kolik je u těchto letů dobrá cena, rád bych se na to zeptal vás. Taky bych rád věděl, jestli se u těchto segmentů objevují pravidelně nějaké akce a jestli byste koupili letenky už te nebo počkali, jestli se cena nesníží. Letíme dva. Díky!

0

dobra cena je tak okolo 20-30 euro bez batoziny jeden smer (ta je inak velmi lacna napr. v pripade Cebu). Treba sledovat hlavne Cebu, ti niekedy maju fakt dorbe akcie. Inak ked tam uz budes cely mesiac, za zvazenie davam do pozornosti ostrov Coron pri Palawane. Tam sa mne osobne velmi pacilo smiley

0 Citovat

Díky za tip, kouknu na to. Jak říkám, itinerář zatím tvořím, takže jsem za každý tip rád smiley

0 Citovat

hej jasne, ono hlavne ekd mas vela casu, tak skus sa popozerat aj po lodnej doprave, tam sa ceny nemenia ako pri letenkach smiley

0 Citovat

Já za sebe doporučuji Cebu pacific, létám s nima pravidelně, mrkni na jejich stránky, každé 4 dny mají akce na letenky a tvá místa jako Boracay, Palawan ..... jsou tam velmi často. Seženeš letenku za cca 700Kč. Akorát se obrň trpělivostí, někdy jim to lítá trošku se zpožděním.

https://www.cebupacificair.com/Pages/se ... promo.aspx

0 Citovat

Díky smiley Od doby, co jsem sem psal jeich web pravidelně sleduju a už tam nějaké akce i měli. Koukal jsem, že 6-7 přeletů mě bude stát cca 5000Kč, což je pohoda. Se zpožděním počítám, nemáme moc kam spěchat, žádné navazující spoje nebudeme mít smiley

0 Citovat

Zdravím Polly_90 ... už proběhla cesta na Filipíny? Měla bych dotaz (pro všechny), když přiletíme do Manily, tak vnitrostátní lety jsou ze stejného letiště nebo se létá z jiného? Díky moc Mirka

0 Citovat

@mirola, akou spolocnostou? Cebu ma medzinarodne a domace na terminal 3, len par letov lieta domacich zo 4ky a PAL ma medzinarodne a par domacich na terminal 2 a vacsinu domacich z trojky

0 Citovat

Je to tak jak říká tonic, odlety Cebu Pacific jsou někdy z T3 (international) a někdy z T4. Na ten se dá dostat transferem - jezdí každou chvíli rovnou po letištní ploše. Musí se k němu chodbou v pravém dolním rohu haly T3. Trošku bizarní je, že na T4 (Domestic Terminal) vás z autobusu vyhodí u příletů a musíte projít terminálem ven a pak se zase vrátit do odbavovací haly smiley smiley

Co jsem tak pozoroval, AirAsia létá z T4, PAL express nevím.

Ještě bych rád napravil mýlku v jednom z příspěvků výše. Ostrov Busuanga je opravdu krásný, ale nejmenuje se Coron (to je název jeho hlavního města). Pro cesty sem tudíž hledat destinaci Busuanga smiley

0 Citovat

vrelo odporucam Coron/Busuanga smiley

0
9 reakcí