Ahoj, zda se mi to, nebo se neda levne letecky dostat do Beloruska? A cim to je, ze se tu na foru snad nikdy nerozebiralo? Nema zeme co nabidnout? Jen koukam na mapu kam priste a toto me trochu prekvapilo. .

Bělorusko

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

@kuchta - Mám stejnou kombinaci a naopak Uniqa druhý den na moji e-mailovou žádost poslala potvrzení, chtěl jsem tam přidat platnost, bez řečí poslali upravené. Za mě příkladný support.


uniqa.jpg

0 Citovat

S Uniqou (klient RB) mám stejnou zkušenost jako Cali, žádal jsem u nich potvrzení několikrát (Bělorusko, Írán, Kuba , Rusko) a vždy promptně vyhověli. 

Stejně tak mám zkušenost s využitím pojištění (vyhledání lékaře v zahraničí a ošetření), všechno naprosto perfektní, neplatil jsem nikde nic. 

0 Citovat

kuchta napsal(a):

JOX: Ne vždy je takový postup schůdný. Přítelkyně má kombinaci RB+UNIQA a když Rb nedokázala nějaké smysluplné potvrzení vydat, tak jsme to zkusili u UNIQA - také jsme neuspěli, prý o těchto klientech nemají žádné informace, že je to v kompetenci RB.


Já ale navrhoval postupy 2: 1) zkusit si napsat příslušné pojišťovně o potvrzení nebo 2) vytisknout český papír, přihodit seznam z webu ambasády a všechny důležité informace zakroužkovat jak pro blbý. :) Já teda pravda zkoušel vlastně kombinaci - jednorázové pojištění v češtině, ale prošlo to. Stejně se nemůže stát nic horšího, než že vám vnutí to jejich.

0 Citovat

Belarus To Allow Visa-Free Entry For Guests Of Major Music Festival In July. Foreigners with tickets to Slavianski Bazaar will be able to enter Belarus visa-free.

Entrance without a visa will work from 1 to 20 July.


https://belarusfeed.com/visa-fre...zaar-july/

0 Citovat

zachvilku to bude visa free pri prilezitosti trhu v Minsku, ktory sa kona kazdu sobotu s platnostou na cely tyzden :D

0 Citovat

tonic napsal(a):

zachvilku to bude visa free pri prilezitosti trhu v Minsku, ktory sa kona kazdu sobotu s platnostou na cely tyzden :D

A při výjezdu budou kontrolovat, jestli máš aspoň jednu účtenku z Komarovky. 😊
0 Citovat

UNIQA - díky za upozornění. Tak jsem to zkusil jinou cestou - vynechal jsem RB a neobracel jsem se na krávu na pobočce, ale kontaktoval centrálu. Během pár minut mejlem vyřízeno.

0 Citovat

Co dale v Belorusku navstivit? Minsk, Mir, Nesvizh, Grodno, mozna Brest. Doporuci nekdo dalsi zajimave misto? Predem diky.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Co dale v Belorusku navstivit? Minsk, Mir, Nesvizh, Grodno, mozna Brest. Doporuci nekdo dalsi zajimave misto? Predem diky.

Gomel. A pokud budeš mít cestu přes Baranavičy a líbí se ti železniční muzea, tak si tam udělej párhodinovou pauzu. Brest bych určitě nevynechal.

0 Citovat

Belavia má zase akci, lety do konce února. https://en.belavia.by/news/4082533/

0 Citovat

Koukal jsem. Jen to vypadá, že to mizí strašně rychle. Koukal jsem na to pár minut po zveřejnění na FB, cca v 8:45 a během 10 minut zmizely pro návraty víkendy a pondělí. Nebo ladí podmínky za běhu. 

0 Citovat

Je to tak, teď jsem už našel jen jediný termín někdy v únoru a ne na víkend :(

0 Citovat

Michal napsal(a):

Koukal jsem. Jen to vypadá, že to mizí strašně rychle. Koukal jsem na to pár minut po zveřejnění na FB, cca v 8:45 a během 10 minut zmizely pro návraty víkendy a pondělí. Nebo ladí podmínky za běhu. 

Tak to ses na to koukal hodinu po zveřejnění. 😁 Já to hlásil přes FB v 7:43.

Prodloužený víkend zbyl - 21.-23. 2.


0 Citovat

J0x napsal(a):

Tak to ses na to koukal hodinu po zveřejnění. 😁 Já to hlásil přes FB v 7:43.

Prodloužený víkend zbyl - 21.-23. 2.


Tak na FB tvrdili, že ta akce platí od 8:30. 

EDIT: Jasně, posun času +1.

0 Citovat

ked vam uz utiekla akcia, tak taky zelezniciarsky update: Od decembre EC Bathory (Budapest-Bratislava-Breclav-Ostrava-Varsava) potiahne az do Terespolu na hraniciach s Bieloruskom. A tam 20 minut na prestup na regionalny spoj do Brestu. Neviem ako z CR, ale z Bratislavy sa da ist do Varsavy za 19 euro, do Terespolu to asi bude o par euro drahsie. 

0 Citovat

Psali mj. tu: https://zdopravy.cz/novy-jizdni-...oni-35728/

0