Téměř celý květen jsou dostupné zpáteční letenky z německého letiště Cochsted do Girony. V tuto dobu je počasí na Costa Bravě ke koupání  .

Akční letenky z Magdeburgu (CSO)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Téměř celý květen jsou dostupné zpáteční letenky z německého letiště Cochsted do Girony. V tuto dobu je počasí na Costa Bravě ke koupání smiley

0

Ahoj, a nevíte někdo jak se nejlevněji dostat do Magdeburgu z Prahy? Klidně složitější cestou

Díky moc.

0 Citovat

Co to vzít rovnou autem? Za 3,5 hodiny jízdy jsi tam smiley http://goo.gl/maps/2vY4w

Nejhorší je projet Ústí, pak už frčíš jak drak smiley

0 Citovat

No károu jet nemůžu, jelikož tam mám v plánu zůstat delší dobu smiley asi mi nezbude než se k někomu přifařit smiley

Dík za super stránky!

0 Citovat

Já děkuji za zájem smiley

Praha - Magdenburg se Student Agency za 790 Kč. A z Madgenburgu na letiště Cochstedt za 9€

0 Citovat

Zpáteční letenka (RT - round trip) z německého letiště Cochsted do Katalánska. Termín v druhé polovině června láká k plánování letní dovolené u moře.



V ceně jen příruční zavazadlo standardních rozměrů do 10 kg. Na letní dovolenou naprosto dostačující.

Na letiště Cochsted se autem dostanete např. z Ústí n. Labem za 3 hodiny, trasa má cca 300 km.
Parkování na letišti v délce 7 dnů vyjde na 39 EUR / ceník parkovného /

Ubytování v Lloret de Mar od 6.350 Kč na 7 dní

0 Citovat

Na závěr prázdnin by se Vám mohla hodit letenka z německého Magdeburgu na Mallorcu.
Zpáteční letenka vyjde na pěkných 60 EUR / 1.550 Kč. V ceně palubní zavazadlo standardních rozměrů do hmotnosti 10 kg.



Nabídka ubytování na zadaná data

0
6 reakcí