Ahoj, hledám jednosměrnou letenku do Porta ve dnech někdy mezi 1.7. - 5.7. 2017, ideálně 3.7., odlet může být z PRG, ale i z Krakova, Varšavy, Budapeště, Vídně a podobných letišť v okolí (jsem z Moravy). Chci se zeptat, co považujete za dobrou cenu? Zatím jsem promeškal Ryanair z Krakova za nějakých 2300 Kč (teď už je za 5000). Jinak to ještě vycházelo dobře z Varšavy s Wizzairem za nějaké 2000 Kč, anebo ještě jsou letenky z Prahy s TAP nebo ČSA za 2700 - 3000 Kč. Myslíte, že je to dobrá cena? Myslíte, že bych měl něco z toho vzít? Dá se očekávat nějaká akce Ryanairu na prázdinové lety, která by mohla cenu z Krakova snížit? Děkuji za tipy. .

Jednosměrná letenka do Porta

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

3 reakce

Ahoj,

hledám jednosměrnou letenku do Porta ve dnech někdy mezi 1.7. - 5.7. 2017, ideálně 3.7., odlet může být z PRG, ale i z Krakova, Varšavy, Budapeště, Vídně a podobných letišť v okolí (jsem z Moravy).

Chci se zeptat, co považujete za dobrou cenu? Zatím jsem promeškal Ryanair z Krakova za nějakých 2300 Kč (teď už je za 5000). Jinak to ještě vycházelo dobře z Varšavy s Wizzairem za nějaké 2000 Kč, anebo ještě jsou letenky z Prahy s TAP nebo ČSA za 2700 - 3000 Kč. Myslíte, že je to dobrá cena? Myslíte, že bych měl něco z toho vzít? Dá se očekávat nějaká akce Ryanairu na prázdinové lety, která by mohla cenu z Krakova snížit?

Děkuji za tipy.

0

http://www.azair.eu/azfin.php?tp=0&sear ... mit=Search

3. července bez zavazadel za 60€ z Bratislavy. Asi bych ještě počkal, ale na sezonu je to super cena.

0 Citovat

Za 60 euro je i z Ostravy , ale v Bergamu musis prenocovat, da se cekat, ovsem pokud to chces na ten zacatek prazdnin, tak o kolik to muze byt levnejsi .Ostrava- Bergamo nebo Bratisava - Bergamo sice treba je za 10 euro, ale o prazdnich to bude tezko, tech 20 to bude minimalne ..a ten druhy usek cesty je treba ted za 25 a pochybuju ze o prazdninach bude za mene, rekneme ze kolem 30, takze oproti soucasne cene usetris mozna 10 euro, s rizikem ze to muze skocit a zaplatic za ty dva lety treba i 100 ,,,
Takze bych kupoval za 60 z Ostravy nebo Bratislavy, podle toho kam mas blize , oba lety jsou Ryanairem, takze 2 zavazadla zdarma do kabiny...

0 Citovat

Ano je to s prestupem, ale podle meho je Bergamo oproti Brusel Charleroi neporovnatelne prijemnejsi ve vsech ohledech , do mesta se dostanes za 20 minut za 5 euro zpatecni, s ubytovanim neni problem podle chuti a letiste je rozhodne prijemnejsi, zejmena vstupni hala pred vejitim na odbaveni je v Charleroi dost neprijemna a ani pak to neni vyslovene zadne velke stesti

A pokud mas spat v Charleroi tak primo u letiste v okoli hotelu nenajdes nic. navic se do nich pesky pomalu nedostanes a mimimalne tech 5 euro za jednu cestu zaplatis ,, nebo se nechas odvezt do Charleroi, ale ani tam nejak moc jasat nebudes

Ceny do Bergama jsou srovnatelne s Bruselem a moznosti jsou taky vetsi ( Praha , Ostrava , Bratislava , Polsko , kdyz je z Moravy )

Pkud se tedy nezameri na Ryanair akci za 2 eura tak zadny velky peniz oproti tem dnesnim moznym 60 eurum neusetri

0
3 reakce