Tak by me zajimalo nekolik informaci, koukam na letenky do jizniho Karibiku z Air France nachazi mi to cenu z Prahy pres Pariz s presunem na jine letiste pro 2 osoby necelych 27000 Kc, zadal jsem prilet na Martinique a odlet z Guadeloupe Pisou ze presun shuttle busem je v cene pokud to mam od Air France, jinak 20 euro, znamena to, kdyz bych ty letenky koupil jinde nez u Air France tak ten bus budu platit ? A ted se zeptam jeste, kdyz tam pridam let z Martinique na Guadeloupe tak mi to zvedne cenu o cca 5000 Kc pro 2 osoby, dival jsem se na lod a ta pres Dominicu vyjde jeste vic Kdyz tam ale vlozim multiple Praha- Pariz - Martinique-Dominica- Guadeloupe -Pariz -Praha tak mi to takovy ticket nechce pustit ( Martinique -Dominica -Guadaloupe operuji air Antily ale pod oznacenim AF ? No a nakonec . nejeke info o te oblasti ? A co cena letenek? da se jeste trosku snizit kdyz bych treba vybral jen Martinique, ale ten rozdil je uz minimalni, vybiral jsem dubnovy termin po velikonocich Nechat jen jeden ostrov ? nebo volit oba ? Nebo treba i tu Dominicu ? Tech lodnich prepravcu je tam zrejme vic ? meli bychom k dispozici 12 dnu i s cestou mozna 14 Dik za info .

Martinique - Guadeloupe

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Využijem toto vlákno,,, nebol niekto v poslednom čase, na Guadeloupe alebo Martiniku? Aká je tam situácia ci sa opatrení týka? Rozmýšľame že by sme na par dni vyrazili...

0