Hoj, nejaky tip kam ted v říjnu ca na 5 dni z Prahy za teplem s letenkou do 4k? Atheny? Kanary? Malaga? .

V řijnu za teplem

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Hoj, nejaky tip kam ted v říjnu ca na 5 dni z Prahy za teplem s letenkou do 4k? Atheny? Kanary? Malaga?

0

Ateny urcite ne (Kreta nebo Kypr ano), Kanary super, Malaga dobra, ale nevim jestli bych vlezl do vody - rijen je spis na barovou turistiku.. Zalezi jestli chces do more.. :)

0 Citovat

koupani nemusi, chci jen nosit kratasy a tricko nejradsi bych kanary ale to ut je asi 5k+

0 Citovat

Zkus treba Sicilii nebo Maltu, AZair.cz, tam se da dostat z Katowic, Norimberka za dobre...

0 Citovat

na Maltě sem už letos byl, a popravdě pro mě velké zklamání...

0 Citovat

Ahoj. Nevím, odkud jsi, ale západočeši mají příjemnou volbu odletů z NUE. A z NUE se dá dostat třeba na Kanáry za ceny kolem 3tis.

0 Citovat

Jo Kanáry z Německa jsou často za dobrý peníze, ale z Prahy je to 300km do NUE...

0 Citovat

Zatím my z toho vychází nejlépe ta Sicílie, do Trapani za 3,8k přímý z Prahy. Ještě dosti teplo, a spousta památek.

0 Citovat

Aha. Viděl jsem poptávku na lety z Prahy, ale nevěděl jsem, že jsi přímo z Prahy.

Ještě k těm Kanárům - vidím kombinaci Praha-Londýn-Edinburg-Gran Canaria a zpátky Gran Canaria-Hamburk-Praha za 4tis. bez pár drobných. Přestupy jsou 1-2h, jen EDI je na cca 8h. Ale jelikož je to přestup přes den, využil bych ho k prohlídce města. Takhle bys toho viděl mnohem víc :-D :-D

0
8 reakcí