Mým Moravanům a slovenským bratrům. Dovolím si jeden příspěvek pro ty, kteří preferují přímé lety z bodu A do bodu B. Kamarádi, přátelé, jistě najdete i levnější varianty, ale pochybuji že na přímých letech. S Thai jsem žádný longhaul neletěl,nemohu sloužit, ale myslím že to žádné peklo nebude. Asijské lety s nima byly OK, takže ty dlouhé tratě by měly býti jakbysmet. Za 10 hodin z Vídně v Bangkoku, opačný směr vám veme 11 hodin. http://www.secretflying.com/post...roundtrip/  .

VIE-BKK napřímo s Thai za 459 EUR

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

17 reakcí

Mým Moravanům a slovenským bratrům. Dovolím si jeden příspěvek pro ty, kteří preferují přímé lety z bodu A do bodu B. Kamarádi, přátelé, jistě najdete i levnější varianty, ale pochybuji že na přímých letech. S Thai jsem žádný longhaul neletěl,nemohu sloužit, ale myslím že to žádné peklo nebude. Asijské lety s nima byly OK, takže ty dlouhé tratě by měly býti jakbysmet. Za 10 hodin z Vídně v Bangkoku, opačný směr vám veme 11 hodin. http://www.secretflying.com/post...roundtrip/

0

Co si budem povídat, taky jsem o tom uvažoval, ale když se divam na booking class - je to W což připíše do většiny použitelných *A krásných 0 mil. To to trochu kazí :-(

0 Citovat

to neni mileage run, ani netusim v jake jsou alianci. to je jen ok cena pro lidi, co to mah radi naprimo

0 Citovat

Nie je to az taka vyhra, ono z BKK sa zvycajne leti dalej takze napocita sa dalsich minimalne 2h na prestup a 1h let. Taky Qatar na Phukhet to vie za 15 h a 15 min a to uznaj uz nie je velky rozdiel ... ale kto chce BKK tak je to samozrejme OK :)

0 Citovat

Fajn ponuka, toto nie je zlé napr. na jeden prestup ďalej do JV Ázie, alebo Austrálie, či NZ. Ale ako voughne spomína, pre tých čo idú na 2-3 týždne do Thajska, tak jedno, či poletia 11, alebo 16h, najmä keď bude letenka s prestupom o 100e lacnejšia.

0 Citovat

Tahle nabídka je pro mě super, jelikož přítelkyně nemá tolik dovolené, takže hledáme jakoukoliv možnost ušetřit při letech a přesunech každou minutu :-) ale pořád bojuji sám se sebou, jestli má smysl jet do Thajska jen na 8-9 dní

0 Citovat

Mne ani tak neslo o cenu ako o to, ze mne osobne je jedno ci pridem z BUD na Penang za 10+3h cez BKK alebo 7+8,5h cez Dohu :) Malokto ostava v BKK 2 tyzdne, ide sa proste dalej, v idealnom pripade letis dalej o 2-3 h, ale v sucte to bude kratsie oproti prestupu v Qatare len o 2 hodinky. Ak by to bolo s Qatarcami cenovo rovnake, tak idem s Thai.

@Ridder a preco by to nemalo zmysel? Ved za 24 h uz lezis na plazi, kebyze priletis o 17:00 niekde na Maltu, tak mas z toho dna uz nic. Ten Thai let mas prilet o 5 rano a taky Penang je len hodina letu ... naobed uz relaxujes na plazi :) Do Azie sa zvyklo chodit na dlhsie kvoli cenam leteniek, teraz je to dostupne a tak je to jedno, ved v lietadle oproti EU stravis 10 hodin navyse cisteho casu, to nie je az tak vela. Ja som si uzil Filipiny aj za tych 6,5 dna a som spokojny :)

0 Citovat

Mailand napsal(a):

Co si budem povídat, taky jsem o tom uvažoval, ale když se divam na booking class - je to W což připíše do většiny použitelných *A krásných 0 mil. To to trochu kazí :-(

Tohle je už ale spíše diagnóza a ne racionální uvažování zákazníka.

0 Citovat

Ridder napsal(a):

Tahle nabídka je pro mě super, jelikož přítelkyně nemá tolik dovolené, takže hledáme jakoukoliv možnost ušetřit při letech a přesunech každou minutu :-) ale pořád bojuji sám se sebou, jestli má smysl jet do Thajska jen na 8-9 dní

Keď za tých 8-9 dní neplánujete vidieť celé Thajsko, ale vyberiete si jeden ostrov/oblasť, tak prečo nie. Však tie letenky sú už tak nízko, že to určite nebude vaša posledná návšteva krajiny.

@voughne, presne, tiež Filipíny 2x 6 dní, raz Coron a raz Bohol a tiež nemám pocit, že by som tam bol krátko, alebo by som o niečo prišiel.

A pravda, tiež by som určite šiel s Thai (už len kvôli tomu, že Qatar je super, ale za akú cenu), no nakoniec aj tak by u väčšiny rozhodla cena.

0 Citovat

https://www.fly4free.com/flight-...only-e349/

Ceny kolem 400e na sever Thajska (CNX), ale s prestupem. Problem je, ze je tam dlouhe cekani pri navratu z CNX do PRG nebo BUD.

0 Citovat

Tak to už funguje dost dlouho: https://www.cestujlevne.com/akcn...-ciang-mai ;)

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Tohle je už ale spíše diagnóza a ne racionální uvažování zákazníka.

A to jsem ještě pozapomněl dodat, že mě odrazuje tripl :)

Jak už tady v diskuzi ostatně mnohokrát zaznělo, než trávit v letadle 10hodin v kuse, lepší to přepůlit v DOH/DXB. A stejně bych asi nebyl celou dobu v BKK, jak píše voughne.

Musím ovšem uznat, že už jsem hodně rozmlsanej, dřív bych po téhle fare skočil s nadšením a teď ohrnuju nos..

0 Citovat

Veď jasné, 450e do Bkk je veľa, najmä ak tam práve nepotrebujem ísť. Tam tak za 300e a kľudne visa free prestup v Shanghaji, to už by som zbystril pozornosť:D

0 Citovat

@voughne a tonic máte pravdu chlapi... asi to vezmeme :) hlavně ten přímý let beru jako velký bonus.

0 Citovat

Thai má zrovna ideální časy letů – přes noc. Takže nevím nevím, já se osobně raději vyspím v kuse, než 2x půlit cestu.

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

https://www.fly4free.com/flight-...only-e349/

Ceny kolem 400e na sever Thajska (CNX), ale s prestupem. Problem je, ze je tam dlouhe cekani pri navratu z CNX do PRG nebo BUD.

Na tohle jsem koukal taky. Zkoušel jsem i nakombinovat s návratem z BKK nebo KBV, ale vůbec to nevycházelo hezky.

btw, jak je na tom Thai co se týče servisu, letadel, leg room, atd.? Koukám, že VIE-BKK lítají s 777-300 v konfiguraci 3-3-3

0 Citovat

Ze v kuse ... A co by si povedal na tuto moju "sialenost"? Sobota 8:20 BUD-IEV, 19:30 KBP-02:35 DXB - 23:15 - 11:30 MNL - 21:30 - 0:20 SGN :D

0 Citovat

voughne napsal(a):

Ze v kuse ... A co by si povedal na tuto moju "sialenost"? Sobota 8:20 BUD-IEV, 19:30 KBP-02:35 DXB - 23:15 - 11:30 MNL - 21:30 - 0:20 SGN :D

jo tenhle routing s "Cebu" jsem letos v únoru taky absolvoval, tedy jenom na Palawan, Akorát do Kyjeva jsem letěl s UIA a v pohodě...

jenom když jsem si chtěl koupit vodu, tak mi řekli, že neberou kreditky :D Myslím Cebupacific

0
17 reakcí