Dají se ještě sehnat letenky někam do tepla za dobrou cenu v datu kolem 26.12 - 6.1.2018?? .

Letenky Silvestr 2017 v teple

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Dají se ještě sehnat letenky někam do tepla za dobrou cenu v datu kolem 26.12 - 6.1.2018??

0

Kombinace let+bus pod 500 Kč do Krakova (Praha–Krakov 31.12.) za 258 Kč

0 Citovat

Úplně bych neřekl, že zimní Krakov splňuje definici "do tepla"... :)

0 Citovat

To je tak, když lidi neumí popsat název tématu a já pak jsem myšlenkami už v hledání akcí a obsah nečtu. Dokonce koukám, že je tu i datum na delší cestu, no vida jak se z letenek na Silvestr stávají letenky na dovolenou u moře přes Silvestra.

0 Citovat

Phuket za 16,8 tis. https://www.cestujlevne.com/lete...2018-01-06 odlet ale 23.12.

Přijde mi to jako větší sranda, než letět za 10 do Dubaje.

0 Citovat

vlakom do Sladkovicova cez Bratislavu a taxi do Vincovho lesa

0 Citovat

Za cca 100e sa da dostat z Bratislavy do Eilatu (odtial napr do Taby) vo viacerých termínoch okolo Silvestra.

Zalezi asi hlavne co si predstavujete pod pojmom teplo.

0 Citovat

Kanarske ostrovy litame v tom obdobi kazdy rok , ( loni Oman ) letenky nekupuju nejak extra dopredu , jakmile vidim odnekud, co je pro nas vyhodne ,cenu do 50 euro za jednu cestu beru , cesta tam se hleda snadneji termin se rozvrstvi treba do dnu 26--28 . 12,nekdo lita i na svatky ,horsi je to zpet tam se kazdy chce vratit po Novem roce do prvniho pracovniho dne , ale pokud to bude az za tyden, tak cena pujde najit slusna , myslim ze z CR je v soucasnosti dobra moznost pres Barcelonu nebo Madrid i z Londyna nemusi byt cena nejhorsi dal se pak vyplati sledovat Brusel , Bergamo pripadne Treviso a pak Nemecko a Polsko ,ubytovani pak pres booking,com ,vzdycky nekdo neco zrusi ,protoze najde lepsi , nebo vyhodnejsi

0 Citovat

Děkuji za tipy. Opravdu jsem myslela dovolenou u moře přes Silvestra. Nevíme právě jestli se vyplatí ještě čekat na nějakou akci.

0
8 reakcí