Nechce někdo otestovat funkčnost rezervačního portálu, zda skutečně vystaví etix? Sleva 20 % se mi správně započítá a ceny jsou stejné, jako všude jinde (+ 300 Kč navíc jako vyšší fee).https://www.tchibotravel.cz/cs/ .

20% sleva u Tchibo Travel na letenky, zájezdy i hotely

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Pavel Raušer napsal(a):

Nechci se vás nijak dotknout, ale je vidět, že nevíte jak tohle celé funguje. Pokud totiž objednáte letenky a na stránky aerolinek se dostanete díky tomuhle webu, například díky zveřejněnému článku na akční letenky, tak právě díky tomu mají tito autorové provize. Takže peníze díky tomu, že já si koupil letenky díky jejich informaci. Pokud ale žádnou akci nemají a já si letenky najdu sám jinou cestou, nemají z mých zaplacených letenek autoři cestujlevne.com nic. Proto to píšu, že kdyby dali článek o letenkách na Kanáry, na které jsem vyloženě čekal, tak by na tom hned něco vydělali

Z letenky, ktorú si si kúpil cez Ryanair nemajú ani jediný cent. To isté platí pre Wizz, easyJet či Voloteu, inak povedané 80% ponuky, ktorú tu nájdeš.

A sorry ako, ale tie letenky za 2k z Nemecka naozaj nie sú niečo hodné špeciálnej zmienky. Aktuálne je na zimu 2017 dostupných niekoľko stoviek kombinácií spiatočných letov na kanáry z nemeckých letísk do 2000Kč - http://azair.me/2zw8uIA - a tak je to každý rok mimo hlavnej sezóny.

0 Citovat

MoonEclipse napsal(a):

Z letenky, ktorú si si kúpil cez Ryanair nemajú ani jediný cent. To isté platí pre Wizz, easyJet či Voloteu, inak povedané 80% ponuky, ktorú tu nájdeš.

A sorry ako, ale tie letenky za 2k z Nemecka naozaj nie sú niečo hodné špeciálnej zmienky. Aktuálne je na zimu 2017 dostupných niekoľko stoviek kombinácií spiatočných letov na kanáry z nemeckých letísk do 2000Kč - http://azair.me/2zw8uIA - a tak je to každý rok mimo hlavnej sezóny.

Ale jo, sice to jsou hezký ceny, ale Frankfurt je už trošku dál. Lipsko je ještě celkem přijatelný. A letím s Condorem

0 Citovat

Inak majú veľmi zaujímavé storno podmienky :))


snimka.jpg

0 Citovat

Pavel Raušer napsal(a):

Nechci se vás nijak dotknout, ale je vidět, že nevíte jak tohle celé funguje. Pokud totiž objednáte letenky a na stránky aerolinek se dostanete díky tomuhle webu, například díky zveřejněnému článku na akční letenky, tak právě díky tomu mají tito autorové provize. Takže peníze díky tomu, že já si koupil letenky díky jejich informaci. Pokud ale žádnou akci nemají a já si letenky najdu sám jinou cestou, nemají z mých zaplacených letenek autoři cestujlevne.com nic. Proto to píšu, že kdyby dali článek o letenkách na Kanáry, na které jsem vyloženě čekal, tak by na tom hned něco vydělali

Nechcem sa vas nijak dotknut ale pracujem pre jeden cashbacky portal, takze poucovat ma o tom ako funguje affiliate mi pride celkom usmevne :) Ak uz ste tak strasne chceli podporit tuto stranku, tak ste mohli napisat do redakcie nech vam poslu ich affiliate link aby ste si letenky kupili cez neho. A ako tu uz bolo povedane - Kanary za 2k z Nemecka nie su nic vynimocne. My letime na Kanare v decembri za 1640 Kc z Prahy a cuduj sa svete, ani o tom tu nebola akcia :) Takze suma sumarum - vas komentar je od veci.

0 Citovat

Ty storno podmínky platí pro zájezdy, na letenky se tohle vztahovat nebude, byť právně by to zřejmě nárokovat šlo. No, obecně někdo u Tchiba slušně přestřelil. Zapomněli totiž na to, že na letence vidí 500 Kč, takže cokoliv nad 2500 Kč už musí doplácet ze svého.

0 Citovat

Aj som si myslela, že je to len na zájazdy, ale uvádzajú to aj pri rezervácii leteniek a dali to aj do potvrdenia a potom do konečnej faktúry vystavenej agentúrou.

0 Citovat

tak ty ceny jsou stejne prestreleny, takze doplaceni nehrozi. Staci porovnat stejne letenky s vice prodejci.

0 Citovat

Mne sa nezdá, že by boli extra prestrelené. Porovnávala som to cez kayak a ok, bolo to o niečo viac, ako pri tých najlacnejších OTA, kde musíš mať špeciálnu kartu. Ale pri tej zľave bola tá cena výrazne nižšia, keďže kupované letenky boli za bezmála 100k Kč, tj. ušetrených takmer 20k Kč.

0 Citovat

Me to prijde docela dobry teda.. Akorat to bohuzel umi jenom monkey class letenky.. :( z businessu&first je 20% dolu celkem slusny..

0 Citovat

tak pokud mam napr. na letusce cenu 14.653,- tak tady mi to bez slevy nabidne 17.228,- Identicky let. Takze ano, po sleve to je levnejsi, ale zas nic tak uzasneho. Navic to nenajde vsechny lety.

0 Citovat

No ja nasel na letusce Viden-Bogota za 14500+/- tady po sleve 10700+/-... coz je hezka cena.-)

0 Citovat

tak mozna to znevyhodnuje lety z Prahy, protoze jakykoliv termin co si dam, tak vsude najdu o cca 15-20% levneji.

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Me to prijde docela dobry teda.. Akorat to bohuzel umi jenom monkey class letenky.. :( z businessu&first je 20% dolu celkem slusny..

občas to tam biznis ponúka...


capture.jpg

0 Citovat

Martina Nemčeková napsal(a):

občas to tam biznis ponúka...

Na jake to mas datumy prosim? Ja zkousel nahodne parkrat NYC a bohuzel mi to ukazuje porad pouze eco..

0 Citovat

Kukni v priloženom obr.

Ale vyzerá, že pôjde skôr o kombináciu letísk ako o konkrétny dátum, kedy to zobrazí aj biznis. Neviem...


capture.jpg

0 Citovat

Tie ceny sú totálne o náhode. Vôbec to nekopíruje ponuku ostatných OTA, niečo stojí +- rovnako ako napríklad tu na Cestujlevne, ale niektoré letenky (zrovna tie čo zaujímajú mňa :)) sú kľudne aj o 5000Kč drahšie.

0 Citovat

Častokrát to nenájde ani kombinácie, ktoré nájdu iné OTA alebo priamo letecká spoločnosť. Je to o šťastí.

0 Citovat

Andrea napsal(a):

Nechcem sa vas nijak dotknut ale pracujem pre jeden cashbacky portal, takze poucovat ma o tom ako funguje affiliate mi pride celkom usmevne :) Ak uz ste tak strasne chceli podporit tuto stranku, tak ste mohli napisat do redakcie nech vam poslu ich affiliate link aby ste si letenky kupili cez neho. A ako tu uz bolo povedane - Kanary za 2k z Nemecka nie su nic vynimocne. My letime na Kanare v decembri za 1640 Kc z Prahy a cuduj sa svete, ani o tom tu nebola akcia :) Takze suma sumarum - vas komentar je od veci.

Tak z Prahy za tuhle cenu je to určitě super pokud je to pravda. Můžete sem hodit nějaký termín a s jakou společností to je? Jen si říkám, proč se ta akce o které jsem psal před 11 dny objevila tady na stránkách až dnes a proč se tu vůbec objevila, když je podle vás tak nevýhodná? Podle mě je to prostě super cena, Lipsko relativně blízko a letecká společnost Condor v pohodě.

0 Citovat

@Pavel Raušer: To je pravděpodobně skládačka několika letenek s nízkonákladovkama, určitě nejde o přímé lety ;-)

0 Citovat

Pavel Raušer napsal(a):

Tak z Prahy za tuhle cenu je to určitě super pokud je to pravda. Můžete sem hodit nějaký termín a s jakou společností to je? Jen si říkám, proč se ta akce o které jsem psal před 11 dny objevila tady na stránkách až dnes a proč se tu vůbec objevila, když je podle vás tak nevýhodná? Podle mě je to prostě super cena, Lipsko relativně blízko a letecká společnost Condor v pohodě.

Tak tak. Lukas ma pravdu. Tam letime 1.12. s Easyjetom cez Londyn na La Palmu a naspat 16.12. z Tenerife s Voloteou cez Bordeaux. Letenky neboli kupovane naraz. Najprv sme kupili smer spat ked mala Volotea akciu a potom sme cakali na nieco zaujimave smerom tam.

Ja netvrdim ze Kanare za 2k z Nemecka su nevyhodne. Ale ani nic uzasne. Preco sa tu objavili dnes, na to vam asi odpovedia ini, ale moj skromny tip je, ze su terminy aj cez Vianoce a v akcii je viac ostrovov :)

0 Citovat

Mam nesrovnalosti s letenkami, ktere jsem kupovala v teto akci. Volala jsem na linku, kde mi bylo sdeleno, ze Tchibo ukoncilo ke konci roku spolupraci s rakouskou Eurotours. Ale, ze nesrovnalosti budou opraveny a nemam se obavat. Tak tedy verim, ze odletime.

0 Citovat

Máš eticket a číslo rezervace let.společnosti. Pokud ji vidíš u nich v systému, je to OK.

0 Citovat

Spletli mi jmeno a osloveni. Uz je to v poradku.

0