Zdravím, nekoupil nekdo manilu na termin 9.11. Koupil jsem letenku ale shodou okolnosti jedu sám tak že bych se třeba s někým scuknul na chvilku cestou a hodil řeč třeba  .

Filipiny listopad akce od Saudi

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

10 reakcí

Zdravím,

nekoupil nekdo manilu na termin 9.11. smiley
popřípadě nekdy kolem toho a jaky máte plány smiley
Koupil jsem letenku ale shodou okolnosti jedu sám tak že bych se třeba s někým scuknul na chvilku cestou a hodil řeč třeba smiley

0

Kdy letíš zpět?

0 Citovat

24. listopad, ty letíš někdy?

0 Citovat

Hmm, to je na mě dlouho. Dal bych maximálně něco na týden kvůli škole, ale asi nebudu tlačit na pilu. Ten poslední semestr nějak splácám bez cestování smiley

0 Citovat

polet a vrat se dřiv ale už to není za 286 smiley

0 Citovat

Tak ja bych i jel, ale zase nemam tu letenku smiley (volno ano, partaka na tento termin ne).

0 Citovat

vidíš ja jsem na to trochu podobně , mam letenku,nemám čas ani partaka , nakonec jsem musel vzít neplac volno a jen sam smiley

0 Citovat

Pokud máš zájem o spolucestování (jsem na tom jako Ty - alone), napis na kukaratcha@centrum.cz

0 Citovat

klucíí, my jsme dobrý partáci, máme volno, ale ne letenky,chjo!:) smiley smiley smiley

0 Citovat

vidís už chybí jen kousek smiley

0 Citovat

Stale schazi letenky, partaci na zaver cestovniho roku (u me jsou az na pocatek pristiho)...kdyby se jeste neco objevilo na rijen/listopad/zacatek prosince, jel by nekdo do tepla na dobu do cca 16-18 dni? Kdyz tak "SZ" smiley

0
10 reakcí