Některé další zajímavé destinace za chybovou cenu, viz. aktuální příspěvky na téma - Oslo za 12 Kč Wroclaw - Oslo - 12 Kč Brno - Londýn - 168 Kč Ostrava - Londýn - 378 Kč .

Ryanair mobilní aplikace a akční letenky

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

Některé další zajímavé destinace za chybovou cenu, viz. aktuální příspěvky na téma - Oslo za 12 Kč

Wroclaw - Oslo - 12 Kč
Brno - Londýn - 168 Kč
Ostrava - Londýn - 378 Kč

0

Goteborg - 12 Kč, termín 25.10.-03.11.
Stockholm - 12 Kč, termín 22.-29.01.

0 Citovat

Brusel - 12 Kč, termíny 09.-14.11., 03.-05.12. a další (některé jsou schované pod 3.990 ft, hledejte ceny 5.768 ft)

0 Citovat

Bergamo - 170 Kč, např. 16.-18.11.
Řím - 382 Kč, např. 15.-19.11.

(pro tyto destinace je mnoho termínů - Regular fare)

0 Citovat

Řím - 20,48 € / 523 Kč, např. 21.-28.1., 28.1.-4.2.

0 Citovat

Paříž:
tam:
29.říjen
21.listopad
4, 11, 18, 25.únor
4.březen

zpět:
7, 9.listopad
3, 10, 12.prosinec
4, 11, 18, 25.únor
4, 11.březen

0 Citovat

mám menší problém- booknu letenky z Wroclavi do Paříže, odlet 14 zlotých, návrat 35 zlotých, termín 11. a 18. března, vše ok, ale pak když dojde na celkovou cenu co mám zaplatit, tak mi to hodí 256 zlotých...o co se jedná?

0 Citovat

o to, že druhý let není v regular fare a z toho důvodu se ti napočítá plná cena na tomto letu.

0 Citovat

Ahoj Davide, prosím tě jak se můžu zaregistrovat do této mobilní aplikace? Nikde jsem nenašla pokyny smiley
To oslovení je kvůli tomu, že jsme spolu pracovali v kině..

Díky za odpověď.

Lucie Labudová

0 Citovat

Není již nutné mít mobilní aplikaci, stejné funkce se dá dosáhnout na mobilní verzi stránek:

url: https://m.ryanair.com/
login: mobileanonymous
heslo: w5ce!ArA

PS: svět je malý smiley

0 Citovat

Ahojte, vdaka za internetovu verziu APP bez mobilu. Zaujimalo by ma, ci sa do buducnosti neobavate, ze Ryanair Vam nauctuje rozdiel medzi WEB a APP cenou? smiley

0 Citovat

Ahoj, chtěl jsem se zeptat proč mě to při výběru letu dne 24.prosince na trase london-stansted-brno po objednání nutí zaplatit plnou cenu i s poplatky když to je typ letu regular fare? děkuji za odpověd smiley

0 Citovat

ancifeik: toto je proti pravidlům obchodu v 21.století smiley

petis: je dost možné, že to platí jen pro reg.f u nejnižších cen?

0 Citovat

Ahoj,
prosím o radu. Včera večer jsme s kamarádkou kupovaly letenku z Ostravy do Londýna právě přes mobilní aplikaci. Nejdřív jsme to koupily pro mě (při zadání 2 osob naskočila několikanásobně vyšší cena) a cena byla normálně 380 Kč za zpáteční letenku. Asi minutu nato jsem to chtěla koupit i pro kamarádku a ejhle, celková cena byla asi 1500 Kč...Zkoušela jsem aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, dnes to zkouším booknout celý den, ale pořád naskakuje velká částka. Myslíš, že bych se zrovna včera večer mohla trefit do minuty těsně před opravením??
Děkuju, A.

0 Citovat

Spíš jsi se trefila na poslední letenku za tuto cenu smiley a dle zvěstí z Polska je chyba již opravena..

0
14 reakcí