Ahoj,chtěl bych se zeptat, kdy je nejlepší doba koupit letenku, respektive do kdy je čas doufat, že ceny klesnou.Chtěl bych Praha - Porto někdy po 20. 7. a zpět Faro - Praha +/- 10. 7. 2018 - tedy zhruba 15-20 dníNapříklad v listopadu bylo Faro -Praha za cca 1500,- , teď 3500,- , ale už jsou i za 5000 ,- (všechno ČSA) ... Tak nevím, jestli koupit teď a nadávat si, že jsem nekoupil v listopadu a nebo čekat a doufat. Předem děkuji za odpovědi. .

Portugalsko červenec/srpen

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, kdy je nejlepší doba koupit letenku, respektive do kdy je čas doufat, že ceny klesnou.

Chtěl bych Praha - Porto někdy po 20. 7. a zpět Faro - Praha +/- 10. 7. 2018 - tedy zhruba 15-20 dní

Například v listopadu bylo Faro -Praha za cca 1500,- , teď 3500,- , ale už jsou i za 5000 ,- (všechno ČSA) ... Tak nevím, jestli koupit teď a nadávat si, že jsem nekoupil v listopadu a nebo čekat a doufat.

Předem děkuji za odpovědi.

0

No to si mal kupovať za 1500, na leto už to lepšie nebude. Pozri nejakú lowcost skladačku, alebo napr. Budapešť

0 Citovat

Zkus ještě TAP z Prahy, nebo z Berlína, nebo třeba Ryan z Norimberka.

Nebo prostě letět Praha - Lisabon a zpět.

Z Lisabonu se do Porta dostaneš bez problémů, to samé Faro - Lisabon.

0 Citovat

Já jsem loni vyskládal s Volotea cestu Praha-Bordeaux-Faro-Nantes-Praha za 52e (17+25+5+5+ ).

Ne každému se ale chce takto cestovat a taky letenky byly ze dvou různých akcí. Což je vždy trochu vabank.

0 Citovat

My sme kupovali niekedy v 5/2017 letenky na druhu polku 8/2017 a bolo to s tapom Praha - Lisabon za nejakých 180e/osoba myslim. Ceny som sledoval zhruba 2 mesiace a bolo to +- rovnake takze sme to uz potom neriesili a kupili.

Z Lisabonu sa potom da pohodlne napr aj vlakom ci uz dole do Fara, alebo hore na Porto

0 Citovat

no tych 180 euro uz je skoro tych 5000 CZK, takz to uz tiez jedno

0 Citovat

Otázka je jestli tazatel nahodou nemyslí, že 5000CZK je za ow Faro-PRG. Jelikož do Faro nelétá CSA, ale smartwings...

0 Citovat

no tak to by bola smutna cena za OW, pravda

0
7 reakcí