Letenky s odletem z Prahy jsou k dostání za cenu okolo 13 tisíc. Destinace: Mauritius, Maledivy, Phuket (Thajsko), Kuba, Dominikánská republika link: http://www.swiss.com/web/EN/Pages/index.aspx?Country=CZ .

SWISS: Exotika z PRG za 13.050 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Letenky s odletem z Prahy jsou k dostání za cenu okolo 13 tisíc.

Destinace: Mauritius, Maledivy, Phuket (Thajsko), Kuba, Dominikánská republika

link: http://www.swiss.com/web/EN/Pages/index.aspx?Country=CZ

0

Snad se tato akce posune i na leden - únor...máme v plánu Thajsko únor 2013 , tentokrát asi vynecháme Bangkok , tím pádem by tato varianta byla pro nás naprosto ideální... jaké máte zkušenosti , je to reálné ?

0 Citovat

Mám na mysli let Praha - Phuket se Swiss smiley

0 Citovat

Všichni plně doufáme, že i na zimní sezonu budou tyto letenky. smiley

Jak moc je to reálné si netroufám tvrdit. Spíše bych to viděl na letenky právě do BKK. A u této příležitosti bych rád viděl zapojení ČSA + Etihad, ale kdo ví smiley
Každopádně tato akce KL za 11.5k, případně BKK za 11,7k je taky zajímavá a to právě zmíněným obdobím. I přesto, že cesta bude o něco více krkolomnější než odlet z PRG, cena je na plnou sezonu hodně zajímavá!

Na jaké místo se plánuješ v Thajsku dostat?

0 Citovat

Ahoj Dave,
plánujeme navštívit Lantu , Kradan , Ko Lipe , Phuket anebo Krabi ...podle toho kam seženeme letenku, jsme postarší pár , jedeme si hlavně odpočinout , proto volíme co nejrychlejší dopravu rovnou dolů bez přestupování v BKK a mezipřistání . Doposud jsme lítali s Evou anebo s Austrianem... paráda . Pokud nechytneme přímý let na Phuket anebo Krabi, tak samozřejmě budeme muset přes BKK . Zaujala nás hlavně ta suprovní cena a představa , že vystoupíme z letadla na Phuketu a hned šup do přístavu ... smiley Jsem moc ráda, že jste založili tento skvělý web , díky za něj.

0 Citovat

A máš nějaký konkrétní tip na poklidnou lokalitu ?

Já jsem letos jen zběžně prolítnul Thajsko. Phuket - Phi Phi - Krabi. Vlastně jsme byli pořád na cestě, jen na Phi Phi asi dva dny a to bylo fakt přeplněný turisty. Zlaté Langkawi v Malajsii smiley To je pro mě ráj jak má být, nikde nikdo, prázdné pláže, jídlo dobré. Co víc chtít smiley

Cestovali jsme měsíc - teď v létě budu mít snad víc času, tak chci nahrát nějaké fotky a zápisky. Zážitků bylo opravdu požehnaně smiley

PS: ted koukám na letenky, a z Prahy do BKK jsou za 15,5 tisíce s ČSA smiley předpokládám, že cena by mohla jít i na těch 13 tisíc.. Uvidíme

0 Citovat

Dave, my s manželem moc poklidné lokality nevyhledáváme , rádi se večer flákáme po obchůdcích,chodíme na různá vystoupení , posedět v hospůdce. Jelikož už jsme zralejšího věku , tak je lepší, když je poblíž lékař atd. Na opuštěné , poklidné ostrovy se zpravidla vydáváme pouze na výlet. Hodně o Thajsku najdeš na Orbionu , tam je slušná skupinka zkušených cestovatelů - Robinsonů , rádi Ti poradí. V Thajsku už moc klidných míst není, ale je tam úžasně, Thajci jsou skvělí , pohodoví lidé , cítíme se tam bezpečně a hlavně tam nevládne stres ... smiley my máme rádi Ko Lantu .

0
6 reakcí