Přesně 12 hodin do odletu - kdo si dá týden nebo měsíc v thajském Phuketu?  .

Praha - Phuket za 16.016 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Přesně 12 hodin do odletu - kdo si dá týden nebo měsíc v thajském Phuketu? smiley http://cestujlevne.com/go-swiss-promo

PS: spoustu dalších termínů na březen/duben.

0

Máte nějaké tipy a rady, na jakých serverech hledat ubytování s nabídkou např. polopenzí a all inclusive? Snídaně je pro rodiče málo smiley

0 Citovat

Jani, zkušenost mám takovou, že pokud nebudete na nějakém odlehlém VIP resortu, tak po cestě je spoustu restauracích, kde se dva nají do 50 Kč smiley

Ubytování se stravou je finančně nevýhodné a hlavně i méně chutné.

0 Citovat

To já vím, ale rodičům to bohužel nevysvětlím a jedou sami - takže se všeho bojí smiley Ale stejně to vypadá, že si bohužel koupí zájezd z Německa. No nic.. díky za radu smiley Až pojedu já, tak rozhodně ne all inclusive smiley

0 Citovat

Ahoj, pokazde kdyz jsem se snazil zarezervovat letenku jsem dostal tuhle hlasku: "Je nám velice líto, ale vaši rezervaci není možné momentálně dokončit z důvodu změny dostupnosti volných míst u dopravce. Zvolte si prosím jiný let, nebo nás kontaktujte."

Pokazde = 3x za sebou. Pochopil bych jednou, ale trikrat za sebou a jeste ruzni dopravci...

Poradite mi prosim nekdo?

Chci se dostat do Bangkoku idealne v sobotu rano 4.1.2014 s Turkish Airlines a zpet kolem 13.2.
Stop over cestou zpet v Istanbulu neni problem. Tam bych ale rad letel nejradeji co nejrychleji.

Pripadne i jiny dopravce je OK, ale pouze Praha a co nejrychleji a idealne bez Ukrajiny a Aeroflotu smiley)

Dekuju,
Honza

0 Citovat

Honzo, Turkish má v rez.systémech spoustu neplatných tarifů... Je nutné skočit tedy po něčem dražším.

0
5 reakcí