Dobrý den, zajímalo by mě , jak nejlevněji vycestovat do Londýna okolo 5.1. s návratem okolo 1.2 ? Děkuji .

Londýn

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

11 reakcí

Dobrý den, zajímalo by mě , jak nejlevněji vycestovat do Londýna okolo 5.1. s návratem okolo 1.2 ? Děkuji

0

Dobrý den, odkud jste? Ceny za letenky jsou vesměs na stejné úrovni, proto se nevyplatí přejíždět za tou "levnější" cenou.

0 Citovat

Dobrý den, z Brna, děkuji

0 Citovat

Přes wizzair.com máte letenky za 1.598 Kč na 8.1.-3.2.

0 Citovat

děkuji moc smiley

0 Citovat

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se v nejližší době můžou měnit ceny letenek do Londýna (pravděpodobně Wizzair, nebo jiné levné)...Jedná se o termín cca 4.-9.2.2014. Případně jaké máte zkušenosti s balíčkem od Wizzair- letenky+ hotel. Díky za odpověď.

0 Citovat

Dobrý den, letenky rezervujte - nejnižší ceny které lze se členstvím dosáhnout je 1.058 Kč, Váš termín je za 1.258 Kč - já bych neváhal. Případně zvolte 5.-9. a letíte za zmiňovaných 1.058 Kč smiley - níže se dá dostat pouze při slevě, ale tam to vychází o 60 Kč levněji - neriskujte.

Balíček je tvořen nabídkou hotelů přes booking.com - proto je jedno, jestli je zarezervujete najednou nebo odděleně smiley

0 Citovat

a ceny, které mi radíte jsou od wizzair? nejsem si jistá, kde je vidíte smiley asi špatně hledám smiley

0 Citovat

Ano - wizzair.com smiley ceny jsou platné pro členy WDC - wizzair discount club (pokud letíte ve 2 a více lidech, zakupte jej).

0 Citovat

Ahoj, nevite nekdo o nejrychlejsi (a pokud mozno levne) ceste ze Stanstedu do studii Harryho Pottera? Nejlepsi mi pres Londyn prijde busem na Kings Cross, prejit pesky na Euston, vlakem do Watfordu a pak busem. Ale i kdyz budeme na Stanstedu uz v 8.30, tak realne muzu koupit vstupenky az tak na 13.hod. Jeste lepsi by bylo se vyhnout Londynu, ale nic smysluplnyho jsem bohuzel nenasel ani po zeleznici ani po silnici :( diky za pripadne tipy. Vlastne jeste jeden dotaz: musi byt ve studiich clovek presne na cas nebo muze prijit i treba o hodinu pozdeji a stejne ho pusti? Jeste jednou dik

0 Citovat

Jan napsal(a):

Ahoj, nevite nekdo o nejrychlejsi (a pokud mozno levne) ceste ze Stanstedu do studii Harryho Pottera? Nejlepsi mi pres Londyn prijde busem na Kings Cross, prejit pesky na Euston, vlakem do Watfordu a pak busem. Ale i kdyz budeme na Stanstedu uz v 8.30, tak realne muzu koupit vstupenky az tak na 13.hod. Jeste lepsi by bylo se vyhnout Londynu, ale nic smysluplnyho jsem bohuzel nenasel ani po zeleznici ani po silnici :( diky za pripadne tipy. Vlastne jeste jeden dotaz: musi byt ve studiich clovek presne na cas nebo muze prijit i treba o hodinu pozdeji a stejne ho pusti? Jeste jednou dik


Jestli to je jen na otočku z letiště, tak bych klidně zvážil půjčení auta...

0 Citovat

Na den to bylo uvažováno minule, ale nakonec jsem to dal na odlet sobota ráno a návrat neděle večer s jedním přenocováním.

0
11 reakcí