Dobry den,prodam 11000 OK Plus mil. Cena je 0.15 Kc/mili. .

OK Plus prodej mil

Založil(a) ve fóru Frequent flyer programy

Bohužel nízký počet mil nepřevedete :( 

cituji z webu OKPlus:

"Pravidla pro převod mil OK Plus: 

1.minimální lze převést 15 000 mil (online 5 000 mil) 

2.cena za převod mil je stanovena na 0,20 Kč / míle nebo 1 míle / míle

3.cena za převod mil se může průběžně měnit"


Kdyby měl někdo zájem o větší/velký počet mil, piště SZ. Cena 0,07 Kč/míle formou vystavení letenky. Dostupnost letů je ale velmi mizerná a realizace obtížně vyhledaných spojů značně nejistá :(

0 Citovat

Dobrý je, že jsi upřímný:-) To se cení, todlencto...

0 Citovat

Taky cenim, vubec jsem o tom omezeni nevedel. Jen jsem chtel, po zjisteni, ze mam u CSA nejake mile, zkusit pro zmenu Menzies salonek. No tak nic, treba az se pod tlakem noveho investora zmeni vernostni program, dam si bechera v Menzies (maji ho tam, ne?).

Jinak na charitu a takovy veci kazdorocne neco posilam, abych dostal svemu jmenu...

0 Citovat

Zdar borci, dnes o půlnoci mě expiruje 5.000 mil, buď Vám je přepošlu, nebo nabízím vystavení voucheru do salonku.

0 Citovat

To je nahoda, pisu PM.

0 Citovat

Ahoj, expiruje mi na konci měsíce 5000 mil, pokud má někdo zájem třeba o voucher do salonku, tak se určitě dohodneme, dejte vědět, díky.

0 Citovat

ahoj, poptavam 14.200 mil, abych po prevodu mel na uctu +7.100 mil. Dekuji za nabidky.

0 Citovat

Ahoj, nezůstaly vám ještě nějaké míle na převod, že bych už s tímto programem na dobro skončil? :-) Dík!

0 Citovat

Ahoj, nabízím za drobný poplatek převod mil - 58200 mil pri platbě za převod za milí (celkem mám 116 400mil) Cena dohodou. stastnejjan@seznam.cz 

0 Citovat

Ahoj, chybí mi aktuálně cca 26k OK plus mil, neválí se to ještě náhodou někomu na účtě? Děkuji

0 Citovat

Válí se mi 100 tis… a za tyden mi expirujou…

0 Citovat

Kampak si zaletíš   last minute?

1 Citovat

Pavel Krcho napsal(a):

Válí se mi 100 tis… a za tyden mi expirujou…

 

Ahoj, napsal jsem ti soukromou zprávu.

0 Citovat

Ahoj, má někdo přebytečné míle? :D

0